رسول اکرم (ص‌): حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.
پنج‌شنبه 1403/02/06 Thursday - 2024 25 April الخميس ، 16 شوّال ، 1445
ساعت
1402-12-01 09:36 شماره خبر : 6049 https://sobhtoos.ir/short/4Q996 0
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بلوک زایمان بیمارستان قمر بنی‌هاشم (ع) شهرستان جوین افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «صبح توس»؛ محمد سالاری صبح امروز در آیین افتتاح این طرح درمانی که با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد، ‌گفت: این طرح با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در گستره ۹۰۰ مترمربع، باهدف پیاده‌سازی برنامه جوانی جمعیت تکمیل و تجهیز شده است که خیران سلامت نیز در اجرای آن مشارکت داشته‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به دستاوردهای پربار انقلاب اسلامی در ۴۵ سال اخیر، افزود: همه تلاش دشمن سیاه‌نمایی و ایجاد یاس و ناامیدی برای کوچک‌شمردن برکات و دستاوردهای انقلاب در بین مردم بوده است.

علی سامقانی نیز در این آیین اظهار داشت: طرح درمانی اتاق‌های تک‌نفره زایمان (LDR) در بیمارستان جوین شرایط ویژه‌ای در مسیر اجرای برنامه جوانی جمعیت دارد که انتظار می‌رود با تکمیل و تجهیز این بخش و فعالیت پزشکان متخصص و فوق‌تخصص زنان و زایمان، دیگر نیازی به اعزام بیماران به شهرستان سبزوار نباشد.

فرماندار جوین افزود:‌ با تغییرات مدیریتی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در ۲ سال اخیر، درمانگاه‌های شهید سیف و حاجی‌آباد جوین نیز که از رده خارج شده بود، با تلاش و هماهنگی مجدد به چرخه ساخت و تکمیل بازگشته است.

حجت‌الاسلام حسین بوژمهرانی، امام جمعه جوین نیز گفت: آماده‌سازی و راه‌اندازی طرح LDR بیمارستان قمر بنی‌هاشم شهر «نقاب»، کاری ارزشمند بود که با همت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و مشارکت خیران عملی شد و امید است زمینه آغاز فعالیت دیگر بخش‌های درمانی از جمله «آی. سی. یو»، «سی. سی. یو» و سی.تی.اسکن این مرکز درمانی نیز فراهم شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار