رسول اکرم (ص‌): حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.
سه‌شنبه 1403/05/02 Tuesday - 2024 23 July الثلاثاء ، 17 محرّم ، 1446
ساعت
به همت شرکت‌های دانش بنیان داخلی انجام شد؛

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: به همت شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی این سازمان در قالب تعمیر تجهیزات امداد و نجات جاده‌ای افزون بر ۴۵ میلیارد ریال صرفه‌جویی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح توس»؛ به نقل از روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور، ابوالفضل اسدی با اشاره به اینکه آتش‌نشانی نیشابور سه مجموعه امداد و نجات جاده‌ای شامل قیچی، بازکننده و دیگر تجهیزات جانبی داشت که هر سه مجموعه از کارافتاده و بلااستفاده بود، افزود: کشور سازنده این تجهیزات پس از اعمال تحریم‌ها، نمایندگی خود را در ایران تعطیل کرده بود، از این رو امکان تعمیر اقلام یاد شده، وجود نداشت در حالی که این سازمان نیازمند استفاده از این تجهیزات بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: به همت شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی، تجهیزات یاد شده مهندسی معکوس گردید و همه اقلام ذکر شده با هزینه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تعمیر و به چرخه عملیات بازگشت و در حقیقت آتش‌نشانی نیشابور از خرید سه مجموعه امداد و نجات به ارزش ۴۵۰ میلیارد ریال بی‌نیاز شد.

اسدی یادآور شد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور با ۱۱۵ نیروی عملیاتی، هفت ایستگاه آتش‌نشانی در شهر نیشابور و دو پست عملیاتی در شهرک صنعتی عطار و مجتمع فولاد خراسان دارد.

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
نظرات

آخرین اخبار