رسول اکرم (ص‌): حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.
پنج‌شنبه 1403/02/06 Thursday - 2024 25 April الخميس ، 16 شوّال ، 1445
ساعت
1402-11-24 15:28 شماره خبر : 5993 https://sobhtoos.ir/short/4Q9Xa 0
فرمانده سپاه امام رضا (ع):

فرمانده سپاه امام رضا (ع) به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار این روز را به‌تمامی سبزپوشان و پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «صبح توس» به نقل از به روابط‌عمومی سپاه امام رضا (ع)، فرمانده سپاه امام رضا (ع) به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار این روز را به‌تمامی سبزپوشان و پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

سردار هاشم غیاثی در این پیام ولایت‌مداری و اخلاص را مولفه‌های مهم پاسدار تراز انقلاب اسلامی عنوان و اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  همواره در مسیر عزت و افتخار حرکت کرده و در دفاع از ایران اسلامی و خدمت به مردم پیشرو و پیشقدم بوده است.

وی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت مبارک امام حسین (ع)، با بیان اینکه ماه مبارک شعبان و اعیاد مبارک آن بهترین فرصت برای اُنس با معارف اهل‌بیت (ع) است، افزود: عزت و افتخار در فرهنگ پاسداری برگرفته از مبانی عاشورایی و زینبی است و آنچه این نهاد را از سایر نیروهای نظامی متمایز می‌کند، توجه بنیادی به معنویت و اتکا به مفاهیم الهی است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه پاسدار انقلاب اسلامی ادامه‌دهنده راه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است، عنوان کرد: ولایت‌مداری و اخلاص مولفه‌های مهم پاسدار تراز انقلاب اسلامی است و موفقیت‌های درخشان این نهاد در انجام مأموریت‌ها بر پایه توجه و اهمیت‌دادن به این مولفه‌های مهم و معنوی به‌دست‌آمده است.

سردار غیاثی ادامه داد: سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی شاخص انقلابی‌گری و پاسداری از انقلاب اسلامی است و مکتب شهید سلیمانی الگو و راهنمای زندگی سعادتمندانه در دنیا و آخرت است و امروز نسل جوان مؤمن در سپاه برای انجام رسالت پاسداری، سیره و سبک زندگی این شهید والامقام را الگو و راهنمای خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نیروی صرفاً نظامی نیست، تأکید کرد: پاسداران مؤمن و جهادگر در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و به‌خصوص محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات به اقشار محروم نقش‌آفرینی می‌کنند و این نشان افتخاری برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار