رسول اکرم (ص‌): حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.
سه‌شنبه 1403/03/08 Tuesday - 2024 28 May الثلاثاء ، 20 ذو القعدة ، 1445
ساعت
1402-11-23 10:08 شماره خبر : 5986 https://sobhtoos.ir/short/VJqE8 0
فرماندار سبزوار:

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار گفت: مردم ایران همواره دل در گرو انقلاب و نظام داشته و دارند و توطئه دشمنان نمی‌تواند در این پیوند عمیق خللی وارد کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «صبح توس»؛ حسین ابراهیمی کُردیانی روز یکشنبه در اجتماع مردمی ۲۲ بهمن سبزوار با تبریک سالروز افتخارآمیز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به گواه همه اندیشمندان سیاسی، شاخص‌ها و ویژگی‌های هم‌چون مکتبی الهی، هدایت‌گری و رهبری خردمندانه امامین انقلاب و پشتوانه محکم و همراهی بی‌نظیر مردم را دارد که هیچ‌کدام از انقلاب‌های معاصر این ظرفیت را نداشته است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر مکتب اهل بیت (ع) و رسول الله (ص) است و امام راحل (ره) با الگو گرفتن از مکتب اهل بیت (ع) انقلاب را به ثمر رساند و در طول ۴۵ سال سپری شده از عمر انقلاب نیز حضرت امام (ره) و رهبر انقلاب همواره بر تداوم آن مکتب سفارش کرده‌اند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: ولایت فقیه محور انقلاب است که سبب شده درخت تنومند انقلاب ثمربخش شده و آزادی‌خواهان جهان از آن بهره‌مند شوند.

ابراهیمی افزود: شاخص دیگر انقلاب اسلامی حضور مردمی است که همواره دل در گرو انقلاب دارند، مردمی که با وجود مکر دشمنان پای آرمان‌های انقلاب و رهبری و خون شهدا ایستاده‌اند.

وی تصریح کرد: دشمن در فضای مجازی با بزک کردن ماهیت رژیم طاغوت تلاش می کند زمینه جدایی نسل جوان را از ارزشهای انقلاب فراهم سازد اما به جوانان توصیه می شود پس از مطالعه تاریخ و مقایسه خدمات انقلاب نسبت به این موضوع داوری کنند.

ابراهیمی ادامه داد: هجمه دشمن به ساختارهای انقلاب و جنگ فرهنگی و ترکیبی آنها هیچ کدام راه به جایی نمی‌برد و آنچه امروز برای ما افتخارآمیز است وجود مردم بصیر، دانا و پیرو مکتب اهل‌بیت (ع) تحت رهبری ولایت فقیه است که با یک اشاره اینگونه به میدان می‌آیند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: انتخابات نشانه‌ای دیگر از مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی است و حضور مردم در این عرصه حافظ طراوت و نشاط ملت است.

ابراهیمی افزود: حضور در انتخابات، تبلور احقاق حق مردم در حاکمیت بر سرنوشت خویش و بیانگر مردم سالاری نظام است و این حضور پشتوانه مجلس شورای اسلامی و خدمتگزاری مطلوب تر نمایندگان مردم و الهام بخش ملت‌های دیگر است.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات، تصریح کرد: از نگاه دشمن اگر شرکت در انتخابات فایده ای ندارد، چرا بنگاههای دروغ پراکنی رسانه ای و شبکه ماهواره‌ای و فضاهای مجازی مختلفی را برای کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق های رای بخدمت گرفته و تدارک دیده اند.

ابراهیمی افزود: ملت ایران با حضور پرشور خود در عرصه انتخابات بار دیگر موجب عزت، سربلندی و تحقق بخش اهداف نظام جمهوری اسلامی می شوند و خواری و خفت دشمنان را رقم می زنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار