رسول اکرم (ص‌): حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.
پنج‌شنبه 1403/02/06 Thursday - 2024 25 April الخميس ، 16 شوّال ، 1445
ساعت
1402-12-01 13:19 شماره خبر : 6055 https://sobhtoos.ir/short/e8AAl 0
فرماندار رشتخوار:

فرماندار رشتخوار گفت: دانش‌آموزان می‌توانند جلوی القای ناامیدی که دشمنان امروزه برای تحقق آن تلاش دارند، را بگیرند، رأی دانش‌آموزان و حضور آنان در جامعه و خانواده به‌عنوان یک جوان تحصیل‌کرده و روشن‌فکر بسیار تأثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «صبح توس»؛ فرماندار رشتخوار صبح امروز در جمع دانش‌آموزان رأی اولی این شهرستان که به مناسبت انتخابات برگزارشده بود، بیان کرد: رأی اولی‌های عزیز آینده‌سازان ایران اسلامی هستند و می‌توانند در مؤلفه مهم و اثربخش مشارکت حداکثری مردم جامعه و خصوصاً اقشار دانش‌آموزی در انتخابات‌ نقش داشته باشند.

وی در ادامه افزود: دانش‌آموزان می‌توانند جلوی القای ناامیدی که دشمنان امروزه برای تحقق آن تلاش دارند، را بگیرند، رأی دانش‌آموزان و حضور آنان در جامعه و خانواده به‌عنوان یک جوان تحصیل‌کرده و روشن‌فکر بسیار تأثیرگذار است.

باهوش همچنین یادآور شد: دانش‌آموزان به‌عنوان یک عنصر تأثیرگذار می‌توانند خانواده، اقوام، دانش‌آموزان و مردم جامعه را به حضور در انتخابات تشویق کنند.

فرماندار رشتخوار باتوجه‌به اینکه دشمنان تلاش می‌کنند که مشارکت حداکثری ایجاد نشود و مردم از انتخابات‌ دلسرد شوند، یادآور شد: امروزه مردم عزیز با بصیرتی که دارند پای آرمان‌های نظام و انقلاب هستند و نقشه‌های دشمنان را از بین خواهد برد.

وی در ادامه تأکید کرد: با تعامل خوبی که با حوزه آموزش‌وپرورش و دانش‌آموزان در راستای اجرای طرح میدان ۱۴ صفر دو ایجاد شده است، قرار بر این شده تعدادی از دانش‌آموزان معرفی شوند تا از آنان در عرصه انتخابات استفاده گردد.

نماینده عالی دولت در رشتخوار در ادامه هدف از اجرای این طرح را آشنایی دانش‌آموزان با حوزه‌های مسئولیتی و امورات اجرایی دانست و گفت: دانش‌آموزان از همین سنین جوانی باید با امورات آشنایی پیدا کنند تا بتوان در آینده از ظرفیت آنان در شعب انتخابات استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: امید است با حضور و انتخاب مردم عزیز یک نماینده اصلح، انقلابی و تأثیرگذار از حوزه انتخابیه به مجلس شورای اسلامی راه یابد تا بتواند مشکلات شهرستان را مرتفع سازد و ما هم با مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی بار دیگر شاهد خلق حماسه‌ای ماندگار در ۱۱ اسفند باشیم و برگ زرینی بر افتخارات شهرستان رشتخوار بیفزاییم.

انتهای خبر/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار