به گزارش صبح توس به نقل از  مشهد پیام، سید امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد و کلات در نشست «از صداقت انقلابی تا دیپلماسی هسته ای » که عصر امروز در دانشکده پزشکی شاهین فر برگزار شد، در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد، اظهار کرد: ما انتظار نداریم که دولت آقای روحانی بتواند در این 100 روز کاری کند و این توقع نادرستی است.
حل مشکلات اقتصادی مردم در 100 روز امکان پذیر نیست
قاضی زاده تصریح کرد: مشکلات اقتصادی ما مشکلات ساختاری است و حل این مشکلات در 100 روز اتفاق نمی افتد.
وی در خصوص ضعف دولت نهم و دهم اظهار کرد: ضعف دولت آقای احمدی نژاد در این بود که خیلی زود می خواست به نتیجه برسد.
محاکمه احمدی نژاد به شرطی خوب است که در مورد همه مدیران متخلف اجرایی شود
نماینده مردم مشهد و کلات در خصوص محاکمه احمدی نژاد، اظهار کرد: محاکمه احمدی نژاد خوب است اما اگر این محاکمه منحصر به آقای احمدی نژاد شود کار اشتباهی است.
وی ادامه داد: محاکمه آقای احمدی نژاد به مدیران امروز نشان می دهد که اگر خلافی کردند حتما رسیدگی خواهد شد.
قاضی زاده تأکید کرد: این محاکمه ها باید تبدیل به یک رویه شود تا اگر خلافی از نماینده، وزرا و مسئولان صورت گرفت بدانند که قوه قضائیه رسیدگی خواهد کرد و تمام آحاد مردم در برابر قانون یکسانند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در دولت جدید قبل از اینکه اسامی وزرا به مجلس ارائه شود به آقای روحانی نامه زدیم که از بکار گیری افراد بازنشسته و افرادی که در فتنه 88 حضور داشتند جلوگیری شود.
عمده استانداران و وزرا ی کشور بازنشسته هستند و این خلاف قانون است
قاضی زاده افزود: ما به دولت گفته ایم که استفاده از بازنشستگان خلاف قانون است ولی عمده استانداران و وزرا هم اکنون بازنشسته هستند.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات ژنو و سخنان اوباما مبنی بر اینکه حق غنی سازی به ایران را نمی دهد، تصریح کرد: وقتی حق غنی سازی 5 درصد را قبول کرده اند یعنی غنی سازی به صورت حق طبیعی جمهوری اسلامی ایران شناخته شده است.
ما به دنبال بمب هسته ای نیستیم چون مسلمانیم
قاضی زاده افزود: ما مسلمانیم و دنبال بمب هسته ای نیستیم چرا که امامان و رهبران ما از کشتار مردم بی گناه منع کرده اند و ما حتی در طول جنگ تحمیلی نیز از سلاح شیمیایی استفاده نکردیم. انتهای پیام/