به گزارش صبح توس؛  حجت الاسلام حسن جهانشیری جمعه رشتخوار صبح امروز در جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه فجر شهرستان رشتخوار، با اشاره به اقدامات اخیر صورت گرفته بر علیه سپاه، گفت: امام راحل می فرمود، اگر سپاه نبود، کشور نبود، دشمن هیچگاه بیکار نمی نشیند، و برای صدمه به این نظام و انقلاب از هیچ اقدامی دریغ نمی کند.

پیشرفت ها و دستوردهای امروز کشور باید به درستی برای مردم تبیین شود

وی با تاکید بر توقع حضور حداکثری در مراسم دهه فجر بیان، داشت: امروز باید برای مردم ما تببین شود، با وجود تحریم ها دشمن ما کاری کردیم کارستان و پیشرفت های خوبی در تمامی زمینه ها داشتیم، این پیشرفت های بزرگ امروز ایران قوی را شکل داده و ایران در هر زمینه ای دست برتر را دارد.
 

دهه فجر، بهترین زمان برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب است

حسین باهوش فرماندار رشتخوار در ادامه ضمن گرامیداشت پیشاپیش ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: در راستای ایران قوی، دهه فجر بهترین زمان برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب است، در جنگ رسانه ای دشمن حتی نقطه سیاهی را هم که وجود ندارد را انقدر بزرگ می کند تا با آن سو استفاده کند، اما ما بسیار از دستاوردهای امروز کشور و انقلاب را به درستی بیان نکردیم.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه امروز ما مسئولان باید مردم را ببینیم و از مردم فاصله نگیریم، یادآور شد: امروز باید امید آفرینی کنیم، کارهای انجام شده را برای مردم بیان کنیم، امروز اقتدار امنیت کشور به واسطه شهدا، نظام انقلاب و حضور مردم و رهبری است.
 باهوش در ادامه تصریح کرد: امروز در حوزه های دفاعی پیشرفت های بسیار خوبی داشته ایم، باید این ها را بیان کنیم، در حوزه ورزش و جوانان و هنر یک شور نشاط اجتماعی در شهرستان انجام و ایجاد شود.


رفع مشکل آب و راه دغدغه اول ما در بخش جنگل رشتخوار است/کلنگ تکمیل جاده سرآسیاب به شعبه در دهه فجر امسال به زمین می خورد

وی در ادامه مطلب، یادآور شد: افتتاح طرح ها و پروژه ها را باید امروز به درستی به گوش و سمع و نظر مردم برسانیم، در موضوع مشکلات بخش جنگل دغدغه آب و راه دغدغه اول ما است.


نماینده عالی دولت در رشتخوار در ادامه گفت: در حوزه آب و راه کارهای خوبی انجام دادیم، در موضوع کوتاه کردن مسیر دسترسی مردم بخش جنگل، در تلاشیم کار جاده سراسیاب به شعبه، و جاده دریز را حداقل مسیر مناسب خاکی این مسیر را در ابتدا کار شروع و در ادامه کار تکمیل طرح را انجام دهیم.


باهوش همچنین به هزینه ۴۵ میلیاردی،  لازمه کار ساخت پروژه سراسیاب به شعبه است، امیدواریم تا پایان سال کار خاکی مسیر انجام و به تدریج کار به اتمام برسد،  رسیدگی به چهار مسیر سرآسیاب به شعبه، مسیر عباس آباد جدید، مسیر امین آباد جنگل و مسیر دریز از اولویت های ما در موضوع راه های شهرستان است.

۵۴ طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۱۲ میلیارد تومان در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری می‌شود