به گزارش صبح توس؛ یک روز است که شهروندان تربت‌جامی با قطعی آب مواجه هستند و این موضوع زندگی بسیاری از اهالی شهر تربت‌جام را مختل کرده است انجماد و یخ‌زدگی شهر را فرا گرفته که به دلیل ایجاد حفره و ترکیدگی در لوله آب خط انتقال درون شبکه‌ای تربت‌جام از روز گذشته  سبب قطعی آب در دو منطقه از شهرستان تربت‌جام شده است و مردم تربت‌جام دچار قطعی آب هستند؛ مسئولان آب و فاضلاب تربت‌جام قول داده بودند که تا ظهر امروز امروز آب وصل شود که با تلاش شبانه روزی کارکنان اداره آب و فاضلاب تربت‌جام این مشکل حل و آب تمام مشترکینی که قطع شده بود وصل شده است.

آب تربت جام وصل شده است

حسین جمشیدی فرماندار تربت‌جام در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه آب تربت‌جام وصل شده است اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی اداره آب و فاضلاب تربت‌جام مشکل ترکیدگی در یکی از خطوط انتقال آب حل شده است و آب تمام مشترکین شهرستان تربت‌جام که دیروز قطع شده بود اکنون به طور کامل وصل شده است.

وی تصریح کرد: کارشناسان در حال بررسی علت افت فشار و قطع آب این شهر در روز گذشته هستند ولی دلایلی هموچون ترکیدگی لوله‌های آب منازل مسکونی و به طبع آن مصرف بی رویه آب و ترکیدگی لوله خط انتقال آب از عوامل افت فاشر آب در شهرستان می‌باشد.

فرماندار تربت‌جام اظهار داشت: اصلی ترین عامل قطع آب تربت‌جام ترکیدگی لوله‌های اصلی انتقال آب شرب شهر می‌باشد که با تعمیر خط انتقال آب مذکور مشکل حل شده است از همشهریان محترم تقاضامندیم با رعایت الگوی مصرف در مصرف آب صرفه جویی کنند با توجه به سرمای هوا در چند روزه گذشته در شهرستان و آسیب به زیرساخت‌های شبکه انتقال آب تا با مشکل جدی در شهرستان روبه رو نشویم و خللی در آب رسانی به مناطق شهرستان را نداشته باشیم.

از همه همشهریان محترم بابت اتفاق پیش در قطعی آب پوزش می‌طلبیم

جمشیدی خاطر نشان کرد:  با تخصیص‌های مالی ویژه توسط متولیان امر، به زودی ترمیم و بازسازی دائم و همچنین محکم سازی تاسیسات آبرسانی در سطح شهرستان انجام خواهد شد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در شهرستان نباشیم.

وی در پایان بیان داشت: از همه همشهریان محترم بابت اتفاق پیش در قطعی آب پوزش می‌طلبیم و تقدیر و تشکر دارم از تیپ زرهی ارتش محمد رسول الله تربت‌جام، سپاه ناحیه تربت‌جام و از حضور نیروهای همیشه در صحنه جهادی که با کار شبانه روزی در اعزام تانکر آب رسانی به مناطقی که آب نداشته‌اند ما را در خئمت رسانی به مردم یاری رسانی کرده‌اند.

انتهای پیام/