به گزارش صبح توس؛ ظهر امروز بمناسبت هفته جهانی معلولین، مراسم تجلیل از معلولان توانمند و موفق در حوزه های اشتغال، فرهنگی، ورزشی و تحصیلی با حضور  جمعی از مسئولین و جامعه هدف معلول تحت پوشش بهزیستی در محل سالن اجتماعات اداره  بهزیستی رشتخوار برگزار شد.

در این برنامه از معلولین فعال به رسم یادبود تجلیل و قدردانی شد و در پایان از نمايشگاه صنایع دستی معلولان با حضور مسئولان بازدید بعمل آمد. 

حسین باهوش فرماندار رشتخواردر حاشیه این مراسم با گرامیداشت هفته جهانی معلولین و تقدیر و تشکر از کسانی که برای جامعه هدف بهزیستی قدم برمی دارند، گفت: انسان های شریف و توانمندی در بین جامعه هدف معلولین وجود دارند که هیچگاه بخاطر محدودیت ها مایوس نمی شوند.

وی با بیان اینکه از نظر علمی ثابت شده که بسیاری از معلولین توانمندی های فکری بالایی دارند، تصریح کرد: به آنچه خداوند به شما معلولان عزیز عنایت کرده اعتماد کنید و تلاش نمایید یکسری شرایط مانع پیشرفت شما نشود.

باهوش با تقدیر از کسانی که در این عرصه کار و تلاش می کنند، افزود: کار کارکنان بهزیستی بسیار سخت و طاقت فرساست و فعالیت در این حوزه اجر معنوی بالایی دارد.

انتهای پیام/