سرهنگ علی یعقوبیان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ ضمن گرامیداشت ایام مرتبط با هفته بسیج، اظهار داشت: بسیجیان شهرستان کاشمر در همه برنامه ها، مناسبت ها و عرصه های مختلف حضور فعال دارند.

وی با بیان اینکه بسیج یادگار درخشان امام راحل و مظهر اقتدار ملی است، خاطرنشان کرد: بسیاری از پیشرفت هایی که امروز شاهد آن هستیم مرهون بسیج، بسیجی و تفکر بسیجی هستیم که از آن می توان به عنوان یک دستاورد بزرگ و ذخیره عظیم برای انقلاب یاد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال بی اثر کردن این ثروت یا نابود کردن آن هستند، تصریح کرد: بسیج سپر بلای تمام حوادث سهمگین و خطرناک و متوقف کننده تمام سیاست های دشمنان و استکبار جهانی علیه ایران است.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: در هفته ها و ماه های گذشته که یک جنگ ترکیبی بزرگی با حضور تمام شیاطین علیه نظام و انقلاب در عرصه های مختلف نظامی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و امنیتی با هدف براندازی رقم خورد باز هم تفکر بسیج و بسیجی است که در مقابل این توطئه ها ایستادگی کرد.

یعقوبیان با اشاره به اینکه این توطئه ها و فتنه ها نیز در اتاق فکر استکبار رقم خورد و بسیج، بسیجی و ملت بصیر ایران اسلامی، سد محکمی در برابر این توطئه ها بودند، عنوان کرد: تقسیم کاری بین منافقین، سلطنت طلبان و تجزیه طلبان صورت گرفته بود و با کلید واژه ای با عنوان زن، جوان و نوجوان تعیین کرده بودند که این گروهک ها در میدان و آمریکا در فضای مجازی سازماندهی کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان در برخی از مسائل به خصوص در بحث گمراه کردن از طریق فضای مجازی استفاده های زیادی انجام دادند، تشریح کرد: در طول 4 دهه گذشته انقلاب شاهد فتنه هایی علیه جمهوری اسلامی ایران بوده ایم و بارها و بارها از این فتنه ها عبور کرده ایم و بساط این شرارت ها هم جمع خواهد شد ولی لازمه آن داشتن تفکر بسیجی است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن دلسوز ما نیست و به دنبال برهم زدن ثبات کشور و تجزیه کشور و زیر سوال رفتن اقتدار ایران قوی است، بیان کرد: ایجاد فتنه در داخل کشور و استفاده از برخی از جوانان به عنوان پیاده نظام از جمله اهداف دشمنان است و باید ما در مباحث مختلف بیش از این مراقب باشیم تا توطئه ها خنثی شود.

گفتگو از رضا کفاشیان

انتهای پیام/