به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار ابراهیم بیدل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تربت‌جام در اجتماع بزرگ بسیجیان محمد رسول الله (ص) که با حضور مسئولین محلی، اقشار مختلف مردم شیعه و اهل سنت در محل مصلی الغدیر تربت جام برگزار شد؛ با بیان اینکه بسیجیان خادمین مخلص مردم هستند اظهار داشت: حیات طیبه الهی از پیامبران به ما به ارث رسیده است و بسیجیان با تأسی به سیره ائمه در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بر همین اساس بسیجیان خادمان مخلص مردم هستند.

وی تصریح کرد:  بسیجیان دارای سه ویژگی برجسته رازداری، مردمداری و صبر هستند و با بهره‌گیری از این سه خصلت در اعتلای نظام اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تربت‌جام اظهار داشت: حیات طیبه الهی از پیامبران به ما به ارث رسیده است و بسیجیان با تأسی به سیره ائمه در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بر همین اساس بسیجیان خادمان مخلص مردم هستند.

بیدل در پایان بیان داشت:  بسیجیان با سرلوحه قراردادن توصیه‌های امامین انقلاب در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی می‌کنند و شهادت در راه نشر ارزش‌های اسلامی و انقلابی را برای خود افتخار می‌دانند.

انتهای پیام/