به گزارش صبح توس؛ حسن وزیری دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تربت‌جام در جلسه کار گروه رسانه تربت‌جام که ظهر امروز در محل دادستانی تربت‌جام برگزار شد با بیان اینکه مطالبه گر و به دنبال  انتقاد سازنده باشید اظهار داشت: برخی ادمین‌ها مطالبی ارسال می‌کنند که باعث ایجاد التهاب یاس و نا امیدی در بین مردم می‌شود، مسائل و مشکلات هست و خاص جمهوری اسلامی ایران نیست و کلیه بشریت را درگیر کرده است.

وی تصریح کرد: دشمن درصدد ایجاد نفاق بین مردم است و روزنه‌هایی برای خود ایجاد کرده ولی تا کنون تیرش به سنگ خورده است؛ بسیاری از نوجوانان و جوانان ما از روی جهل غفلت و هیجانات  درگیر شدند و اطلاع و آگاهی کافی  از اقدام آشوبگری خود نداشتند، خانواده هایشان  از اقدام فرزند خود خجالت زده و متاثر هستند.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تربت‌جام اظهار داشت: برخی کانالها مطالب چالشی ارسال می‌کنند که کانال های آنها رصد و با آنها به شدت برخورد می‌شود، طبق قانون ادمین و دبیر مسئول رفتار گروه و کانال است، مشکلات هست اما انتقاد باید سازنده باشد.

وزیری در پایان بیان داشت: مسئولین نظام باید سه شاخصه اخلاص، دغدغه مندی و کار جهادی داشته باشد که از شئونات مدیر انقلابی است.

انتهای پیام/