به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام عابدی، در گردهمایی بسیج طلاب حوزه علمیه مرحوم هراتی تربت حیدریه اظهار داشت: پیکره امت اسلامی بسیجی هستند چرا که این نهاد مقدس یک تشکل نیست بلکه یک تفکر است، لذا این ملت را در تشیع شهدای امنیت می بینیم و لایق زمینه سازی ظهور حضرت بقیه الله عجل الله هستند.

وی بیان کرد: دهه ۶۰ در کردستان وقتی طلبه و یا پاسدار اسیر می کردند حسابشان از سایرین جدا بود و حتی با لبه تیز موزاییک شکسته یا قوطی روغن نباتی سر از تن پاسداران و طلاب و بسیجیان جدا می کردند لذا این شرایط امروز را قبلا تجربه کردیم اما دهه هشتادی و نودی ها این جنایات را ندیدند و درک نکردند.

عابدی با بیان اینکه شرایط فعلی کشور با موفقیت های دولت فعلی رابطه ای خاص دارد، گفت: دشمن با درک این موضوع که دولت در حال خدمت رسانی است و پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته است قصد دارد با اغتشاش و آشوب توسط مردم مانع رشد و پیشرفت کشور شود اما مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند، لذا انتقام همراهی نکردن مردم را از مدافعان امنیت می گیرند.

عابدی اضافه کرد: انگلیسی که قانون اساسی ندارد و سلطنتی است و عربستانی که حق انتخاب و راگیری ندارند برای ملت ایران سخن از رفراندوم می زنند کما اینکه ملت ایران هر دو سال یکبار رفراندوم برگزار می کند و حضور میلیونی آنان در تشییع شهدای امنیت گواه این ادعاست.

وی افزود: شدت خشم منافقین از بچه های دهه نودی و دهه هشتادی بالا گرفته چرا که تحلیلشان این بود بعد از دوسال تعطیلی بخاطر کرونا حدود هشت میلیون دانش آموز و دانشجو به مدرسه نیایند و یا اینکه محیط آموزشی را به اعتراض تبدیل کنند

عابدی گفت: دشمن بن بست تحریم برای ایران را فهمیده لذا بدنبال ناآرام کردن فضای داخلی ایران با فتنه و اغتشاشات است و تمام تلاش خود را بکار بسته تا در فضای مجازی و حقیقی القای یاس و ناامیدی کند اما دیروز در اصفهان جمعیت را همگان دیدند و فهمیدند که مردم واقعی و در میدان اینها هستند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی نه فقط توسط جمهوری اسلامی بلکه با دپو کردن ۱۰۰ هزار موشک نقطه زن حزب الله لبنان در مرز با این رژیم غاصب منطق قدرت جبهه مقاومت را فهمیده است.

روایت پردازی و اخبار رسانه های معاند ناظر به ناامید کردن مردم ایران است

حجت الاسلام صاحبقرانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این گردهمایی اظهار داشت: در جامعه غربی اینگونه مطرح شده بود که اگر حکمرانی بر اساس اصول دینی باشد پیشرفتی وجود ندارد و این ناظر به یک خاطره از حاکمیت کلیسا بود که براساس آن گفته بود هیچ علمی را حق ندارید تولید کنید لذا تعارضی بین علم و دین اتفاق افتاد و از طرفی عقلانیت را هم متوقف کرده بود.

وی افزود: در ابتدا این جریان کلیسا را از بین بردند و شروع کردند به تولید حکمرانی غیردینی، لذا اعلام کردند جامعه را نمی توان با دین اداره کرد هر چند با دین فردی افراد مشکلی نداشتند اما عنوان می کردند با دین نمی توان حاکمیت و جامعه را اداره کرد.

صاحب قرآنی گفت: امام راحل این فرضیه را باطل و اعلام کرد که حکمرانی دینی با پیشرفت همراه است و این بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و جوانان مومن و انقلابی و متعهد متخصص سنگر به سنگر قله های علم را فتح کردند و با تولید موشک های نقطه زن، دانش‌بنیان ها و سلولهای بنیادین و صنعت هسته ای و دریایی و تولیدات مختلف، غرب مبهوت این پیشرفت ها شد.

وی ادامه داد: وقتی این نظریه آمد نظریه رقیب کم کم در حال حذف شدن قرار گرفت لذا تدمن غربی افول موزیانه وار خود را احساس کرد و توان بازسازی خود را هم نداشت و به یک بن بست رسبد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: بر همین اساس به دین با محوریت حجاب و عفاف هجمه اوردند و به آن ضریب رسانه ای دادند اما نظریه آنان همچنان باطل است و ضعف های اجرایی در کشور را دوباره ضریب رسانه ای دادند

صاحب قرآنی بیان داشت: امروز رسانه های معاند و ضد انقلاب روایت پردازی هایی با محوریت القای باس و ناامیدی در دستور کار خود دارنذ و به آن ضریب فوق العاده رسانه ای می دهند و این بارها در طول شبانه روز و هفته ها تکرار می شود.

وی افزود: بر اساس همین اتفاقات رهبری فریضه فوری قطعی و عینی جهاد تبیین را برای این ترفند دشمن برای همه اقشار مختلف مردم ابلاغ کردند، لذا جهاد هزینه دارد و در این مسیر تهدید، رعب و وحشت و تحریم و محرومیت وجود دارد اما این جهاد تبیین تکلیف شرعی و بر همگان واجب است.

انتهای پیام/