به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام احمدپور نماینده مردم خواف و رشتخوار صبح امروز در جمع بسیجیان در رزمایش جهادی فاطمی ۲ در رشتخوار در رابطه با موضوع بصیرت در شرایط کنونی، گفت: واژه بصیرت یکی از نکات مهم و ارزشمند است،بصیرت فرهنگی، دینی و سیاسی امروز لازمه راه مسئولان و مردم است.

وی در تکمیل مطلب اظهار داشت: در شرایط کنونی ما موضوع دشمن شناسی و زمان شناسی را باید با دقت همراه داشته باشیم، باید آگاهی از محیط پیرامون، اگاهی از زمان داشته باشیم، دشمن را در هر لباسی در هر پوششی و هر ادبیاتی ظاهر شد باید بصیرت به گونه ای باشد، که دوست و خودی ها را از دشمنان بشناسیم.


وی در تکمیل مطلب، با تاکید بر اینکه باید معیار سنجش همواره حق باید باشد، تصریح کرد: اگر بصیرت و دشمن شناسی و محیط شناسی و زمان شناسی را در زندگی نداشته باشیم، آسیب خواهیم دید، باید افراد را با معیار حق سنجید، باید در ابتدا حق را از باطل شناخت.

حجت الاسلام احمدپور در ادامه با اشاره به
شرایط کنونی کشور در پیشبرد نقشه های جنگ نرم، اذعان داشت: دشمن با تمام توان، هم جنگ اقتصادی، هم جنگ فرهنگی، سیاسی رسانه و استفاده از ابزار فریب دروغ و ابزار پول با جنگ ترکیبی به میدان آماده است.


وی با محکوم کردن اقدامات شکل گرفته از سوی دشمن در کشور، یادآور شد: اتش زدن مساجد و قران، کشیدن چادر از سر زنان، شهادت بسیجیان با دست ناپاک دشمن نشان داد، که این اشخاص به هیچ چیز اعتقادی ندارند، نه به دین، نه به ایران و ...ندارند.

انتهای پیام/