به گزارش  صبح توس؛ سیزدهم آبان ماه سالروز سه رویداد بزرگ تاریخی تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش ‌آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال 1358 است.

در شهرهای قوچان، نیشابور، خواف، سبزوار، کاشمر درگز و در جای جای خراسان رضوی امروز مردم خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی بلند فریاد زدند و نشان دادند که امروز روز بزرگ ملت ایران است و مردم بار دیگر برخاسته اند تا سلامی به امام شهیدان و شهیدان کشورمان بدهند و با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق دوباره ای داشته باشند و اثبات کنند که پای این انقلاب و نظام ایستاده اند و اجازه نمی‌دهند دشمنان خدشه ای در امنیت و آسایش کشورمان ایجاد کنند.

 

مشهد

عقربه‌ها ساعت 9 صبح جمعه را نشان می‌دهد اینجا در میدان شهدای مشهد همه آمده‌اند تا بار دیگر نشان دهند دسیسه‌های دشمن نتوانسته است مردم را از شرکت در راهپیمایی استکبارستیزی 13 آبان باز دارد.  پیر و جوان همه یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت‌فقیه را سر می‌دهند تا خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دهند و بار دیگر با آرمان‌های امام و رهبری تجدید پیمان می‌کنند.

 

 تربت حیدریه

مردم ولایتمدار شهرستان تربت حیدریه همزمان با روز 13 آبان با حضور در خیابانهای شهر و روستا نسبت به سیاست های امریکا اعلام انزجار کردند و شعار مرگ بر امریکا و هیهات مناالذله سردادند.

 

رشتخوار

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پرشور و حماسی دانش آموزان دانشجویان و اقشار مختلف مردم و مسئولان امروز جمعه همزمان با سراسر کشور در رشتخوار برگزار شد.

 

خلیل آباد

 مردم خلیل آباد در راهپیمایی ۱۳ آبان ۱۴۰۱ حضوری پرشور و حماسی داشتند و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.

 

کاشمر

حضور پرشور دهه هشتادی‌ها و نودی ها در راهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان‌های خراسان رضوی نشان می دهد پای این نظام و خون شهدا تا اخرین قطره خون ایستاده اند.

 

سرخس

مراسم راهپیمایی سیزده آبان ۱۴۰۱ در شهر مرزی سرخس نیز صبح جمعه با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان برگزار شد.

 

انتهای پیام/