به گزارش صبح توس؛  جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سالروز 13 آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی ظهر امروز با حضور فرماندار رشتخوار، امام‌ جمعه، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری برگزار شد.

حسین باهوش فرماندار رشتخوار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سالروز 13 آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و فرارسیدن یوم الله 13 آبان، بیان کرد: با شرایطی که امروزه در جامعه حاکم است برنامه ریزی کنیم تا مراسمات سالروز 13 آبان با طراوات و شکوه بهتری برگزار گردد.

وی در ادامه تاکید داشت: مسئولان دستگاه ها با تمام توان پای کار باشند و از ظرفیت های موجود شهرستان جهت حضور پررنگ تر در صحنه استفاده نمایند.

باهوش با تاکید بر این موضوع که مراسم 13 آبان امسال باید به نحو مطلوب تری برگزار شود گفت: اجازه نمی‌دهیم دشمنان از برنامه های سالروز گرامیداشت ۱۳ آبان‌ روز دانش آموز سوء استفاده نماید.

وی تصریح کرد: دانش آموزان با برنامه ریزی آموزش و پرورش در راهپیمایی امسال حضور پرشور و کامل داشته باشند و فرهنگیان و معلمین عزیز هم مراقبت های لازم را داشته باشند تا مشکلی پیش نیاید.

گفتنی است مراسم 13 آبان امسال ساعت 9:30 صبح روز جمعه از محل میدان قدس رشتخوار آغاز و در مقابل مسجد علی ابن ابیطالب علیه السلام ختم خواهد شد.

انتهای پیام/