به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد طاهری، امام جمعه کاشمر ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان که در محل سالن اجتماعات امامزاده سید حمزه علیه السلام برگزار شد، اظهار داشت: فتنه ها فرصتی برای شناسایی دوست و دشمن و پیدا کردن جبهه حق است.

وی با بیان اینکه فتنه ها فرصت مناسبی برای دشمن است که از این فرصت برای تضعیف و تجزیه کشور و دلها استفاده کند، خاطرنشان کرد: نباید از فتنه ها و اعتراضات هراس داشته باشیم بلکه از عملکرد خود باید هراس داشته باشیم و مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهیم.

امام جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه امروز حفظ ایران به معنای حفظ آزادی و حفظ ارزش زن در کل جهان است و بدون ایران، اسلام و رهبری هیچ آزادی در دنیا برای زن نخواهد بود، تصریح کرد: امروز دشمن نمی تواند به خاک ایران حمله کند و هر کشوری به این خاک حمله کند خاک خود را نابود کرده است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار امروز ایران با ۴ بازی کودکانه و آشوب خیابانی از بین نمی رود و این افراد تنها به مردم خود خیانت می کند، اذعان کرد: آشوب ها روش خوبی برای تخلیه کردن هیجاناتی نیست و جوانان باید مراقب باشند که دشمن از آنها سوء استفاده نکند.

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه امنیت بازیچه دست من و شما نیست و امنیت تنها مسئله ای است که خدشه به آن جرمی بدتر از اعدام دارد، عنوان کرد: امنیت زمینه ساز تمام پیشرفت های جامعه است و همه باید بدانند امنیت ناموس ما است و هرکس بخواهد به آن چپ نگاه کند سیلی خواهد خورد.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: امروز دست دشمن در پشت قضایای اخیر کاملا روشن است و دشمن به دنبال این است که ایران پیشرفتی نداشته باشد و مطمئنا دشمنان به جایی نخواهد رسید.

انتهای پیام/