هاشم سجادی فر استاد دانشگاه علوم پزشکی تربت‌جام در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: طی هفته‌های گذشته به بهانه درگذشت خانم مهسا امینی شرایطی در کشور ایجاد شده بود که بررسی آن نشان می‌دهد سناریویی طراحی شده از سوی استکبار جهانی به سرکردگی استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل غاصب با هدف ناامید سازی مردم نسبت به پیشرفت کشور بوده‌اند.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل غاصب در جنگ تحریم و به کارگیری انواع توطئه‌ها علیه ملت ایران شکست خورده است و به دنبال گسترش نارضایتی‌ها و نا امید سازی مردم نسبت به پیشرفت کشور است اما حضور مردم در صحنه‌های حساس کشور همواره خنثی کننده توطئه‌های دشمنان بوده است.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تربت‌جام اظهار داشت: دشمن این شرایط را نمی پسندد چرا که بیش از ۴۰ سال است، به شکل‌های مختلف علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توطئه و فتنه کرده است و در قالب کودتا، جنگ، تحریم، فتنه و تهاجم فرهنگی و اشکال مختلف، به کشور ضربه زده است ولی هیچ گاه موفق نشده و تجربیات زیادی از شکست در برابر ملت ایران دارد.

سجادی فر خاطر نشان کرد: دشمنان معتقدند و اعتراف می‌کنند که کشور ایران اسلامی، امروز از استحکام و اقتدار و ثبات برخوردار است و اقدامات دشمن در جهت جلوگیری از گسترش و فراگیری انقلاب در منطقه و مهار آن است بنابراین دشمنان راه و روش جدیدی را در پیش گرفته اند و قصد دارند، شرایطی را ایجاد کنند تا اقتدار کشور  را با گسترش نارضایتی و ناامید کردن مردم نسبت به پیشرفت و کارآمدی نظام مخدوش کنند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه همواره خنثی کننده توطئه‌های دشمنان بوده است در پایان بیان داشت:  این بار نیز مردم با حضور به موقع در صحنه، توطئه‌های دشمنان خارجی و داخلی را خنثی کردند و اجازه ندادند که کشور توسط یک عده آشوب طلب دچار هرج و مرج شود.

انتهای پیام/