به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب ع رشتخوار در رابطه با اقتدار نیروی انتظامی گفت: اقتدار نیروی انتظامی اقتدار ظاهری نیست، چراکه حافظ امنیت و آسایش مردم و جامعه است.

وی در ادامه افزود:  یکی از خصوصیت های دیگر نیروی انتظامی عزت نفس است، که باید باید در چشم و قلب مردم عزیز باشد و رفعت و مهربانی دیگر ویژگی این عزیزان است.

امام جمعه رشتخوار در ادامه اذعان داشت: امروز در اغتشاشات اخیر مظلومیت نیروی انتظامی رو به عینه دیدیم در این اغتشاشات با کمال ناجوانمردی رفتاری که با نیروی انتظامی شد واقعا یک رفتار نابخردانه بود، که این بار نقشه دشمن بر گرفتن جایگاه نیروی انتظامی در قلب مردم است.

وی در ادامه یاداور شد: با یک بررسی اجمالی کسانی که در این اغتشاشات شرکت کرده بودند، افرادی که تک فرزند بودند، خانواده های طلاق. که دل خوشی از خود و زندگی نداشتند، خانواده های اهل فساد، زن و شوهرهایی که متاسفانه با کمال تاسف برخی از این ها کارمند بودند.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه بیان داشت: تمام اتفاقات اخیر در کشور با برنامه است، در شرایطی که در موضوع برجام برگ برنده در دست ماست، و ماپیروز میدان هستیم، دشمن در حال برنامه ریزی است.

وی در ادامه با اشاره به هوشیاری و بصیرت مردم در شرایط کنونی اقدامات دشمن گفت: باید بصیر و هوشیار باشیم، چیزی را دنبال کنیم که یا به نفع خودمان باشد یا به نفع اخرتمان، فوت خانم مهسا ایرانی فرصت و بهانه ای برای جولان دشمن بود، مردم باید بصیر باشند و هوشیار باشند فریب دشمن را نخورند، دشمنی که نسبت به دسیسه های انها همیشه باید هوشیار و بصیر باشیم.


امام جمعه رشتخوار در پایان افزود: امروز خسارت دسیسه های دشمن بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است، خسارت های بزرگی که به بانک ها، امبولانس ها، ماشین های اتش نشانی و ... در اغتشاشات وارد شده تنها بخشی از این خسارات است.

انتهای پیام/