به گزارش صبح توس؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از 8 طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.


ساماندهی گلزار شهدای روستای سعادت آباد بمناسبت هفته دفاع مقدس

همزمان با  هفته دفاع مقدس گلزار شهیدان چوپان و پالاندوز از شهدای روستای سعادت آباد با حضور حسین باهوش فرماندار رشتخوار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار مرکزی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسئولین و شورای اسلامی و دهیاری سعادت آباد ساماندهی و افتتاح شد.

ساماندهی مزار این دو شهید با مشارکت دهیاری و بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شده است.


 

۸ هزار مترمربع آسفالت روستای سعادت آباد افتتاح شد

در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس صبح امروز پروژه ۸ هزار مترمربع آسفالت روستای سعادت آباد با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان با حضور فرماندار رشتخوار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار مرکزی، مسئولین و شورای اسلامی و دهیاری سعادت آباد افتتاح و بهره برداری شد.

برپایی نمایشگاه صنایع دستی بانوان در هفته دفاع مقدس
 
این نمایشگاه با همکاری میراث فرهنگی، مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری و مسئول کارگاه صنایع دستی فرت آفتاب راه اندازی شده است.

افتتاح دفتر پست بانک روستای باسفر و  پست بانک روستای کت در هفته دفاع مقدس 

همچنین در گرامیداشت هفته دفاغ مقدس با حضور حسین باهوش فرماندار رشتخوار، کندری معاون امور شعب پست بانک خراسان رضوی، نیک انجام مسئول شعب پست بانک تربت حیدریه، فرمانده سپاه، بخشدار مرکزی، مسئولین و جمعی از اهالی دو روستای باسفر و  کت، دفتر پست بانک در این روستاها افتتاح شد.

افتتاح شرکت حمل و نقل کالای داخلی گیتی گستر برتر آفتاب شرق

بمناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس روز گذشته شرکت حمل و نقل کالای داخلی گیتی گستر برتر آفتاب شرق با اعتبار ۸ میلیارد تومان و در زمینی به مساحت ۵۳۰۰ متر و زیر بنای ۱۱۰۰ مترمربع با حضور جمعی از مسئولین افتتاح و بهره برداری شد.


 

افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای مهدی آباد در هفته دفاع مقدس 

پروژه زمین چمن مصنوعی روستای مهدی آباد  با حضور  جمعی از مسئولین و مردم افتتاح و بهره برداری شد.

گفتنی است این پروژه با اعتبارات و مشارکت دهیاری و شورای اسلامی مهدی آباد و بنیاد علوی احداث شده که امور زیرساختی آن اعم از واگذاری و تسطیح زمین، جدول کاری، بتن ریزی، دیوار کشی، فنس کشی، تامین روشنایی و احداث سکو و سایبان با اعتبارات دهیاری و تخصیص چمن با کمک بنیاد علوی صورت گرفت است.

این پروژه جمعا با اعتباری بالغ بر 1.3 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده که از این مقدار 1 میلیارد تومان سهم دهیاری و 300 میلیون تومان سهم بنیاد بوده است.

انتهای پیام/