به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام اذرم امام جمعه موقت رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب ع رشتخوار با اشاره به اغتشاشات اخیر شکل گرفته در برخی نقاط کشور، گفت: دشمن برای اشوب و خرابکاری در کشور سال هاست که هزینه می کند و از اتفاقات اخیر نیز احساس خوشحالی کرده است، امروز پلیس وظیفه ای دارد و پلیس ما باید مقتدر باشد، امنیت و اسایش امروز ما و کشور مرهون زحمات و فداکاری نیروی انتظامی ماست، کسی حق ندارد پلیس را محکوم کند.


وی در ادامه تصریح کرد: امروز ایجاد خسارت و هزینه های سنگین بر کشور خواست دشمنان است، باید مراقب باشیم تا در دام رسانه های دشمن گرفتار نشویم، امروز قطعا کشور ما از فوت مرحومه مهسا امینی غمگین است، این را مسئولان کشور قول دادند و قطعا پیگیری خواهند کرد.

امام جمعه موقت رشتخوار در ادامه با توجه به اتفاقات اخیر و مرگ مهسا امینی، بیان داشت: مرگ مهسا امینی بهانه ای برای دشمن شد، تا با کار رسانه ای در کشور ما ایجاد اشوب و خرابکاری کند، ما باید در این قضیه سکوت فعالنه داشته باشیم نه سخن منفعلانه، من و شما چه خبر داریم که واقعیت مطلب چه بوده، باید مراقب حرکات و دسیسه های دشمنان در این قضایا باشیم.

حجت الاسلام آذرم در ادامه تصریح کرد: تمام رسانه های سلطنت طلب، صهیونیسم و غرب امروز بر علیه کشور و نظام انقلاب و امنیت کشور تلاش بر تخریب دارند، ۱۷ بی گناه در حوادث اخیر کشته شدند، امروز نباید داخل اغتشاشات شد امروزه اعتراض با اغتشاش متفاوت است، اسیب به اموال عمومی و ... یعنی اب در اسیاب دشمن ریختن است.


وی در ادامه یادآور شد: امروز دشمن با وقاهت کامل می گوید مهسا بهانست اصل نظام نشانه است، حجاب یک قانون خدایی است و قانون انسانی و بشری نیست باید رعایت شود، امروزه نمی شود که پلیس امنیت قضایی ما جرات این را نداشته باشد که در موضوعات هنجارشکنانه برخورد نداشته باشد، نظام ما در طول ۴۳ سال ثابت کرده که هیچگاه اجازه نخواهد داد حقی از کسی ضایع شود.

 

انتهای پیام/