به گزارش صبح توس؛ سرهنگ ستاد داوود حاتمیان جانشین انتظامی تربت‌جام با اعلام کشف بیش از ۳ کیلوگرم مواد مخدر در تربت‌جام، اظهار داشت: در پی مشکوک شدن مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از یک خودروی سواری پراید در اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری پراید که مسیر تربت جام به مشهد مقدس در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند بعد از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از سواری پراید۳  کیلو و ۴۶۹ گرم تریاک که  به طرز ماهرانه‌‌ ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام محترم قضائی در این رابطه خودروی مذکور را توقیف و یک نفر متهم دستگیرشده را پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جانشین انتظامی تربت‌جام اظهار داشت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سر منشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی است که نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با مجموعه انتظامی است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان می‌توانند با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ پلیس را در این مسیر حمایت و پشتیبانی کنند.

انتهای پیام/