سرهنگ علی یعقوبیان، فرمانده سپاه کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: گروه جهادی بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در راستای این مرحله از نهضت خدمات مومنانه، به مدت دو روز در بخش فرح دشت از توابع شهرستان کاشمر، خدمات پزشکی را به مردم روستاهای این بخش ارائه دادند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف بسیج و سپاه، خدمات رسانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار است، خاطرنشان کرد: در این اردوی جهادی دو روزه 50 جهادگر پزشک، پرستار و ... شامل پزشک، متخصص، پرستار، رزیدنت، دستیار و ... خدمات پزشکی و دندانپزشکی را به مردم شریف منطقه ارائه کردند.

فرمانده سپاه کاشمر با تاکید بر اینکه در این اردوی جهادی خدمات تخصصی اطفال، زنان، داخلی و پزشک عمومی و بینایی‌سنجی به‌صورت کاملاً رایگان انجام گرفت، تصریح کرد: یکی از عرصه هایی که نیاز به حضور جهادی بیشتری دارد بحث پزشکی است چون در این حوزه خدمات تخصصی تر ارائه می شود.

وی با اشاره به اینکه خدمات رسانی جهادگران پزشکی در حوزه کرونا طی دو سال گذشته هم به خوبی مشهود است و این با همکاری مجموعه های مختلف و بسیج حاصل شد، اذعان کرد: کارهای جهادی و این گونه اردوها نیز می تواند به رضایتمندی بیشتری مردم کمک کند.

انتهای پیام/