امیر دایی صراف، فرماندار کاشمر در حاشیه بازدید از روستای گندم‌بر تنها روستای محروم و عشایری شهرستان کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛  از آغاز آسفالت معابر اصلی روستای محروم گندم بر در آستانه هفته دولت خبر داد و اظهار داشت: خدمت رسانی به نقاط محروم به ویژه روستاها و همچنین خدمت به مردم از اولویت های و سیاست های مورد تاکید دولت سیزدهم است.

وی با بیان اینکه تزریق نشاط و امید به جامعه از جمله آثار خدمت به مردم است و ما وظیفه داریم در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گیریم، خاطرنشان کرد: در همین راستا پروژه آسفالت روستای محروم گندم‌بر از توابع بخش مرکزی شهرستان کاشمر به عنوان یک خدمت ماندگار در این روستا از محل اعتبارات دهیاری و امور عشایر و قیر رایگان دولتی آغاز شده است.

فرماندار کاشمر با تاکید بر اینکه در این پروژه 8هزار متر مربع از معابر اصلی روستای گندم بر به طول 550 متر زیر پوشش آسفالت قرار می گیرد، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر 19 میلیارد ریال هزینه شده و امیدواریم تا هفته دولت به بهره برداری برسد.

وی همچنین اذعان کرد: با پیگیری هایی که انجام شده امیدواریم در هفته دولت شاهد آغاز اجرای آسفالت 2 کیلومتر از 14 کیلومتر محور اصلی راه روستایی در گندم بر هم باشیم.

انتهای پیام/‏