به گزارش صبح توس؛ روح الله غلامپور در حاشیه نشست باروز خبرنگار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خواف اظهارداشت: در 320 مدرسه 400 همکار فرهنگی به42 هزار دانش آموز امر تعلیم و تربیت را انجام می‌دهند.

وی گفت: در سال تحصیلی جدید با کمبود نیروی انسانی 240 نفر در مقطع متوسطه،420 نفر در مقطع ابتدایی و همچنین 153 کلاس چالش خواهیم داشت اما از میزان سرانه فضای آموزشی در شهرستان خواف هم عقب هستیم.

غلامپور افزود:با توجه به ظرفیت موجود با گرفتن معاونین اجرایی از مدارس ابتدایی و تغییر تراکم کلاس‌ها در مدارس بتوانیم از حداقل نیروها حداکثر استفاده را بهره مند شویم.مدیر آموزش و پرورش شهرستان خواف بااشاره به اینکه معادن سنگان217 تفاهم جهت مدرسه انعقاد شده است گفت:4 خیر نیک اندیش پاداش بازنشستگی خود را به ساخت 12 کلاس درس اختصاص دادند که در این میان فردی از شهر سلامی 1500 متر زمین جهت مدرسه سازی اهدا کرده است.

وی خاطر نشان کرد:در کنکور سراسری امسال 37 رتبه و سال گذشته 47 رتبه برتر داشته ایم که دلیل آن آموزش مجازی بود که تبعات را در کنکور مشاهده کردیم اما در نمرات نهایی رشته ریاضی 4 نمره،علوم انسانی 80 صدم و علوم تجربی 1 نمره ارتقا داشتیم که این جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام/282