به گزارش صبح توس؛ جواد مصباحی، دبیر ستاد عتبات و عالیات شهرستان خلیل آباد بعد از ظهر امروز در نشست تساد عتبات و عالیات این شهرستان که در محل دفتر فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: ستاد عتبات عالیات خلیل آباد در سال گذشته با توجه به اقدامات و کمک هایی که صورت گرفت توانست مقام اول را در بین شهرستان های استان را کسب کند.

وی از افزایش 200 درصدی کمک های مردمی شهرستان خلیل آباد به ستاد عتبات و عالیات نسبت به تعهد پیش بینی شده در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: این میزان کمک های مردمی و خیرین برای ساخت و بازسازی صحن حضرت زینب (س) و امام محمد باقر (ع) اختصاص پیدا کرده است.

دبیر ستاد عتبات و عالیات خلیل آباد با تاکید بر اینکه موکب خلیل آباد به نام امام حسن مجتبی (ع) در اربعین سال جاری در کربلا ایجاد و به زائران اربعین خدمت رسانی خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده بیش از 600 میلیون تومان هزینه های مختلف پذیرایی در کربلا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کمیته 5 نفر در شهر کندر و روستاهای مختلف تشکیل شده است، اذعان کرد: امیدواریم همچون سنوات گذشته مردم با کمک های خود جهت پذیرایی از زائران حضرت اباعبدالله الحسین در کربلای معلی این ستاد و موکب امام حسن مجتبی (ع) را یاری کنند.

 

حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد با بیان اینکه در ایام عید قربان بیش از 660 رأس گوسفند و گاو در شهرستان خلیل آباد ذبح و توزیع شده است، عنوان کرد: همچنین بیش از 30 هزار قرص نان توسط نانوایی ها و خیرین به صورت رایگان بین مردم توزیع شده است.

وی با تاکید بر اینکه بیش از 17 هزار بسته مواد غذایی گرم در ایام دهه امامت و ولایت بین نیازمندان توزیع شده است، تشریح کرد: مردم شهرستان خلیل آباد مطمئناً برای کمک به موکب امام حسن مجتبی (ع) که در ایام اربعین به زائران امام حسین (ع) خدمت رسانی دارد کمک خواهند کرد.

انتهای پیام/