به گزارش صبح توس؛سردار سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی روز پنجشنبه در دوره تولید محتوای "به وقت عمل۲" افزود: جنگ روایتها محدود نیست و تا زمانی که حیات بشر است ادامه دارد و مهم است که خود را به روز و حقایق را منتقل کنیم چون  دشمن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی با همه ابزار تلاش می‌کند و سراغ ایمان و معرفت و عزم نوجوانان و جوانان آمده تا شخصیت و روان آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

وی ادامه داد: امروز در شرایط خوبی قرار داریم هر چند دشمنی ها زیاد است و ما هم باید در تراز مقابله با دشمن ظرفیتها را توسعه دهیم و هوشمندانه عمل کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: امروز در بخشهای مختلف، مقتدر هستیم و این به برکت وجود ولی فقیه است و اگر امروز در تبعیت از رهبری به عنوان نایب عام امام عصر(عج) تلاش می‌کنیم تمرین ولایت‌پذیری است که اگر حیات ما در ظهور امام زمان(عج)قرار داشت بگوییم تمرین ولایت‌پذیری کردیم و ولایتمداریم.

مسوول فضای مجازی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در خصوص دوره تولید محتوای "به وقت عمل ۲" گفت: ۲۷۰ نفر از تولیدکنندگان محتوای فضای مجازی جبهه انقلاب با هدف انتقال تجربیات چهره های موفق در این همایش حضور دارند.

عبدالله امینی فر افزود: تهیه کنندگی، گویندگی، مستندسازی، نویسندگی، موشن گرافی، تصویر برداری و کارگردانی سینما برخی از سرفصلهای این دوره است.