به گزارش صبح توس؛ امیر دائی صراف، فرماندار کاشمر ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان کاشمر که با حضور اعضا در سالن همایش های فرماندار شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه کاشمر یک شهر زیارتی و سیاحتی است و سالانه میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور است نیازمند توجه بیشتری در توزیع اعتبارات به خصوص در حوزه زیارت است.

وی با بیان اینکه حوزه بهداشت و درمان کاشمر به مراجعین و جمعیت بیش از 380 نفری شهرستان کاشمر و شهرستان های مجاور خدمات ارائه می دهد، خاطرنشان کرد: مطمئناً این میزان اعتبارات توزیع شده در بخش بهداشت و درمان پاسخگوی نیاز این حوزه نیست و باید از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در توزیع اعتبارات شهرستان پیش بینی شود.

فرماندار کاشمر با تاکید بر اینکه حوزه اشتغال و آموزش های فنی و حرفه ای مورد تاکید و نیاز امروز جامعه است و سعی شده این حوزه در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: امیدواریم از اعتیارات توسعه متوازن بتوانیم بخش های اولویت دار و ضرورت های شهرستان را تامین اعتبار کنیم.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای شهرستان در سال 1401 بالغ بر 63 پروژه با اعتبار 260 میلیارد و 330 میلیون ریال در قالب 21 فصل و 35 برنامه توزیع شده است، اذعان کرد: اعتبارات تملک دارایی و سرمایه شهرستان نسبت به سال گذشته 55 میلیارد ریال رشد داشته است.

انتهای پیام/