به گزارش صبح توس؛ سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهرستان جوین، اظهار داشت: عظمت زنان و مادران شهید و همسران و فرزندان شهدای ما آنقدر بزرگ است که تلاش های مذبوحانه در حوزه فرهنگ و عفاف دشمن را با شکست مواجه کند.

وی ادامه داد: دلدادگان انقلاب اسلامی در این صحنه‌های جدیدی که در جنگ، جان خود را برای انقلاب در کف دست گرفتند، امروز و در صحنه‌های جدید با توانمندی‌هایی که در اختیار دارند، دشمن را با شکست مواجه خواهد کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۴۳ سال است که جبهه حق اسلامی در برابر همه شرارت‌ها، ظلم‌ها و حملاتی که جبهه باطلِ شیطان بزرگ و هم پیمانان ضعیف او ایستادگی کرده و هر روز شکستی جدیدتر را به آن‌ها تحمیل می‌کند، خاطرنشان کرد: سال‌های طولانی است که برکت شهدا و دلدادگی رزمندان اسلامی، اقدام علیه  ایران اسلامی به ذهن هیچ دشمنی خطور نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه حماسه بزرگی که رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس آفریدند و شهدای اسلام مهر تثبیت بر این شجاعت ها زدند که هم اکنون بیش از ۳۰ سال می گذرد و حتی یک تیر به سوی انقلاب اسلامی شلیک نشده است، تصریح کرد: همه قدرت‌ها و استعمارگران دنیا در هشت سال دفاع مقدس به این نتیجه رسیدند که این انقلاب بزرگتر از حد تصور آنان است و نه تنها قدرت دفاع از خود دارد بلکه شکست را بر دشمنان خود تحمیل می‌کند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه هیچ کشور و توانی جز توان بزرگ انقلاب اسلامی در دنیا نیست که بتواند تمام تصمیمات خود را در برابر ابرقدرت‌های ظاهری دنیا به منصه ظهور برساند، اذعان کرد: قدرت پوشالی دشمنان در دل رزمندگان اسلام و دلدادگان اسلامی هیچ فروغ و تجلی ندارد‌.

وی با بیان اینکه آنچه در قلب های رزمندگان اسلام تجلی دارد قدرت دلدادگان انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری تصمیم می‌گیرد و آن‌ها با قدرت عمل می‌کنند، عنوان کرد: در عالم به جز حزب خدا و حزب شیطان حزب دیگری وجود ندارد و حزب شیطان همواره شکست خواهد خورد.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با هشدار نسبت به یارگیری دشمن در داخل کشور، تشریح کرد: همه باید مراقب باشند تا فریب شیطان را نخورند.

وی با اشاره به اعتراف دشمنان به قدرت جمهوری اسلامی گفت: دشمن به دلیل عجز در صحنه رزم، می‌خواهد با روش‌های مذبوحانه همچون تحریم‌ها و جنگ فرهنگی به اهداف سخیف خود دست یابد.

انتهای پیام/