به گزارش صبح توس؛ حسین ابراهیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار ظهر امروز در حاشیه بازدید نانوایی همزمان با آغاز نصب کارتخوان های هوشمند در نانوائی های شهرستان سبزوار گفت: طرح تحویل، نصب و آموزش کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌ها آغاز و ظرف یک هفته آینده تمام این واحدها به کارتخوان‌های هوشمند مجهز خواهند شد. 

 

 ابراهیمی با اشاره به اینکه این طرح باعث افزایش بهره‌وری در تولید نان با کیفیت وجلوگیری از قاچاق می شود  افزود: با نصب این کارتخوان‌های هوشمند مردم می‌توانند با استفاده از این دستگاه ها نسبت به خرید انواع نان اقدام کنند. 

 

وی با بیان اینکه نرخ انواع نان در این کارتخوان‌ها درج شده است، اضافه کرد: عادلانه‌کردن توزیع یارانه‌ها در مبحث نان حتما باید از طریق این کارتخوان‌های مخصوص انجام بگیرد. 

 

مهندس ابراهیمی با بیان اینکه شروع رسمی این طرح پس از نصب و آموزش نانوایان بزودی اعلام خواهد شد، تاکید کرد: با اجرای این طرح هیچ‌گونه محدودیتی در خرید نان توسط مردم وجود ندارد و همه مانند روال همیشگی می‌توانند به هر میزان که لازم باشد نان را با نرخ کنونی آن خریداری کنند. 

 

وی بخشی از مزایای اجرای این طرح را در راستای توزیع هدفمند یارانه ها نظارت بر شبکه توزیع آرد، پیشگیری از عرضه خارج از شبکه آرد، رعایت ساعت پخت، کمک به ارتقا و بهبود کیفیت نان، صرفه جویی در مصرف بر شمرد و از همکاری بانک سپه، جهاد کشاورزی، اداره صمت، اداره غله و اتحادیه نانوایان و اتاق اصناف در اجرای این طرح تشکر نمود.

انتهای پیام/