علیرضا برمکی، مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: بزرگترین ماراتن و رقابت علمی کشور تحت عنوان کنکورسراسری از روز چهارشنبه هشتم تیرماه به مدت چهار روز در شهرستان خلیل آباد برگزار می شود و 718 دانش آموز خلیل آبادی آماده رقابت در کنکور سراسری هستند.

وی با بیان اینکه  با توجه به حساسیت برگزاری کنکور، بالغ بر 107 نفر وظیفه اجرا و نظارت بر روند برگزاری کنکور سراسری را در شش حوزه برگزاری بر عهده خواهند داشت، تصریح کرد: داوطلبان بعد از قرار گرفتن کارت های ورود به جلسه در سایت سنجش می تواند برای رفع نواقص کارت های خود به محل کارشناسی سنجش اداره آموزش و پرورش مراجعه کنند.

نماینده تام الاختیار کنکور سراسری ۱۴۰۱ در شهرستان خلیل آباد از دستگاه های اجرایی خواست که در خصوص برگزاری این آزمون نهایت همکاری را با این اداره داشته باشند تا فرزندان ما در آرامش و با خیالی آسوده آزمون خود را سپری کنند، اذعان کرد: با وجود دانش آموزان مستعد و علاقه مند و پتانسیلی که در شهرستان وجود دارد باید برنامه ریزی جامعه، قوی و عنی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه اولیا و همچنین دانش آموزان هیچ دغدغه ای در جهت برگزاری کنکور در شهرستان نداشته باشند، عنوان کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر کنکور سراسری در شهرستان خلیل آباد همراه با آرامش روحی و فکری اندیشیده شده است.

برمکی با بیان اینکه دبیرستان های شهید نصرتی، شهید اکبرنژاد و دبیرستان  حضرت معصومه (س) برای برگزاری آزمون سراسری پیش بینی شده است، تشریح کرد: 117 داوطلب در گروه آزمایشی هنر، 38 داوطلب در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، 218 داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی، 245 داوطلب در گروه آزمایش علوم تجربی و 100 داوطلب در گروه آزمایشی هنر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 وی همچنین در ادامه با تاکید بر اینکه از این تعداد دانش آموزان شرکت کننده در کنکور سراسری امسال 441 نفر دختر و 277 نفر مرد هستند، ابراز کرد: تمام حوزه های برگزاری آزمون سراسری در شهرستان خلیل آباد با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ آرامش از ساعت 6:30 صبح پذیرای داوطلبان خواهد بود و در ساعت 7:30 درب تمام حوزه ها بسته می شود.

انتهای پیام/