به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن خاکشور امام جمعه موقت رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب ع رشتخوار با تبریک هفته قوه قضایی و گرامیداشت شهادت ایت الله بهشتی، گفت: یکی از برنامه ها و مسائل مهمی که قوه قضاییه باید مد نظر داشته باشد، ایجاد امید در جامعه است، اگر خدای ناکرده کوتاهی در این باب شود، و با متخلفان برخورد نشود، در جامعه بذر ناامیدی پاشیده می شود، دشمن در تلاش برای پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه است

وی در ادامه افزود: قوه قضاییه می تواند در کنار دولت و مجلس بذر امید را در جامعه بپاشد. با مفسدین به شدت برخورد کنند و نگذارند مفسیدین در جامعه پر و بال پیدا کنند، و امید را در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه موقت رشتخوار در ادامه به ۶ تیرماه سالروز ترور منافق گونه دشمن بر علیه مقام معظم رهبری، اشاره کرد و یادآور شد: خواست خداوند متعال بود که رهبر معظم انقلاب باشند، تا سکان دار انقلاب اسلامی را عهده دار شوند، امروز تمام جامعه جهانی به صراحت اعتراف می کنند، که مقام معظم رهبری با درایت انقلاب را سکان داری می کنند.

وی به عملکرد مطلوب دولت سیزدهم اشاره و اذعان داشت: مسئولان دولت انقلابی که در هفته های گذشته به کشورهای شرقی سفر داشتند و یا مسیولان کشورهای شرق به کشور ما آمدند این جای امید است، که انشالله کشور ما از مشکلات امروز رهایی پیدا کند، دولت سیزدم در کنار مذاکره به اولویت اول کشور یعنی خنثی سازی تحریم ها روی اورده است.

خطیب موقت نماز جمعه رشتخوار در ادامه تصریح کرد: دولت سیزدم کاری که در دولت های گذشته که اقدام به حذف معاونت اقتصادی کرده بودند، معاونت اقتصادی را بار دیگر در نظر گرفته اند، که جای بسیار امیدواری برای حل مشکلات اقتصادی است.

وی در ادامه افزود: ساختار اقتصادی معیوب کشور باید اصلاح شود، لذا دولت شروع کرده انشالله که موفق باشد، البته این رامی طلبد که در کنار دولت مردم نیز همراهی کنند، امروز دشمن در فضای مجازی به مشکلات اقتصادی گیر میدهد پس بدانید که دولت به سمت صحیحی در حال حرکت است.

حجت الاسلام خاکشور در ادامه تصریح کرد: برای خنثی سازی اولویت دوم توجه به شرق و همسایکان است که الحمدلله موتور دولت روشن و نگاه به شرق و همسایگان به خوبی در حال دنبال شدن است. وبه سمتی صحیحی در حرکت است و امیدواریم این حرکات که دولت انجام می دهد مردم به زودی زود طعم شیرینی ان را بچشند البته زمان می برد اما باید صبور باشیم.

انتهای پیام/