به گزارش صبح توس؛ سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی، اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران حلقه تزویر و دورویی سیاستمداران آمریکایی را کنار زد و همین موجب شد امروز دشمن به صورت عیان و آشکار وارد مبارزه با ما شود.

وی با بیان اینکه تمامی ترورها در کشور ما کاملا با برنامه ریزی و هدفمند انجام می‌شود، گفت: ایجاد گروهک‌های جنایتکاری که در کشور ما اقدام به جنایت کرده اند در کشورهای غربی صورت گرفته است و اکنون نیز در همین کشورها و آمریکا دارای دفاتر رسمی هستند و از تمامی امکانات لجستیکی آنان بهره مندند.

هاشمی نژاد خاطرنشان کرد: فرانسه پایگاه اصلی منافقان جنایتکار است که سبب حمله منافقان در 20 سال پیش به شمار زیادی از سفارتخانه‌های ایران در کشورهای جهان، شدند این در حالی است که هیچ محدودیت و محکومیتی از سوی کشورهای خارجی، متوجه عاملان این اقدامات تروریستی نشد، چرا که دست قدرت‌های غربی در دست اینهاست.

دبیرکل بنیاد هابیلیان عنوان کرد: هرکجا تحریم، دشمنی و ترور علیه ملت ایران وجود دارد شاهد حضور موثر کشورهای غربی هستیم و ترور دانشمندان هسته ای ما نیز با هدف مشکل آفرینی و مانع آفرینی برای پیشرفت‌های هسته ای ایران رخ می‌دهد.

هاشمی نژاد با بیان اینکه تنها گروهی که در کنار صدام تا آخرین لحظه ایستاد، گروهک منافقین بود، گفت: این گروه به اهرمی در دست آمریکا و قدرتهای غربی تبدیل شده است و هزینه های فراوانی برای برگزاری میتینگ و هماهنگی این گروهک در کشور فرانسه می کنند که شاهد هستیم هر سال میتینگ آنان با قوت و با حضور مهمانان مشخص برگزار می شود.

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: امروز چهره دشمن عوض شده و سیاه‌نمایی برای مردم در دستور کار آنان قرار گرفته است، مردم ایران 180 برابر بیشتر از سایر کشورها در برابر بمباران اطلاعاتی رسانه‌های خارجی قرار دارند.امروز همه افراد جامعه، از جوان و پیر در معرض شایعات و شانتاژهای خبری دشمن هستند، لذا برنامه ریزی برای مدیریت فضای مجازی مهم است چراکه دشمن چهره خود را عوض کرده و در شکلی جدید وارد میدان مبارزه شده است.

انتهای پیام/