به گزارش صبح توس؛ امروزه یکی از معضلات اساسی و زیرساختی در هر منطقه ای نبود آسفالت معابر، کوچه ها و خیابان ها است که می تواند موجبات نارضایتی بسیاری از شهروندان را نیز به همراه داشته باشد،هرچند رسیدگی به وضعیت آسفالت هر نقطه ای از شهر را می تواند یکی از مهمترین اقدامات و وعده‌های شهرداری به مردم برشمرد.

هنوز در برخی مناطق شهر کندر شاهد نبود آسفالت معابر و کوچه هایی هستیم که به تبع خاکی بودن آنها هم وضعیت نامناسبی را در آن منطقه ایجاد کرده و مشکلات فراوانی نیز در رفت و آمد، پاکیزگی و بهداشت محیط برای شهروندان هم بوجود آورده است.

انتظار می رود شهرداری و متولیان امر نسبت به آسفالت برخی از معابر و کوچه های شهر گچساران که خاکی هستند، اقدام کنند تا ساکنین این مناطق طعم زندگی بدون خاک را بچشند.

 

۱۶۵ هزار متر از معابر شهر کندر هنوز خاکی است

علی نصرتی، شهردار کندر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با بیان اینکه بیش از ۱۶۵ هزار مترمربع از معابر شهر کندر هنوز خاکی است، اظهار داشت: برای آسفالت این معابر میلیارد ها تومان اعتبار نیازمند است و جهت رفع مشکلات نیازمند اعتبارات و مشارکت مردم هستیم.

وی همچنین در ادامه با تاکید بر اینکه قطعا ساماندهی وضعیت معابر این شهر به حمایت‌های استانی نیاز دارد، خاطرنشان کرد: اختصاص اعتبارات ویژه به این شهر از خواسته های ما است لذا با درآمد ناچیزی که در اینگونه ها شهرها  وجود دارد، امکان  آسفالت ویا ایجاد فعالیت های عمرانی به شکل چشمگیری مقدور نیست

شهردار کندر از پیگیری‌های مکرر شهرداری برای دریافت اعتبارات استانی برای مرمت آسفالت معابر این شهر خبر  داد و خواستار تامین قیر مورد نیاز بصورت رایگان شد و تصریح کرد: آسفالت معابر در این شهر ضمن اینکه همکاری همشهریان کندری را می طلبد، نیاز است از طریق استان هم اعتبارات مورد نیاز اختصاص پیدا کند.

وی همچنین با اشاره به نامگذاری یکی از معابر شهر کندر به نام کوچه کتاب یا کتابخانه، اذعان کرد: موضوع نامگذاری یکی از معا بردر این شهر به عنوان کتاب در شورای اسلامی شهر مورد بررسی قرار خواهد گرفت وبه محض اعلام مصوبه نامگذاری مورد نظر تابلوی " کوچه کتاب "در مسیر خیابان چهار باغ اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/