حجت الاسلام حسینعلی آذرشیب رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: گذشته کشور در دوران طاغوت و رژیم پهلوی هیچ گاه با شرایط کنونی حاکم در کشور قابل قیاس و مقایسه نیست، در گذشته مردم به هیچ نحوی در آینده و سرنوشت خود مشارکتی نداشتند، امروز در حوزه عدالت اجتماعی به برکت انقلاب اسلامی اقدامات بسیار شایسته ای صورت گرفته و مردم در انتخاب رئیس جمهور، نمایندگان و .... به صورت مستقیم مشارکت دارند و این یعنی انقلاب اسلامی عزت و سربلندی را از آن مردم ما کرده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار در  ادامه افزود: رژیم پهلوی در دوران حکمرانی خود همواره در یوق سلطه کشورهای استعمارگر جهانی بود و در هر زمینه ای از آنها مشاوره می گرفت، و امتیازات مختلفی را در باب این زیر سلطه بودن به این کشورها واگذار می کرد.

امام (ره) ذلت پهلوی را به  انقلاب عزتمند اسلامی تغییر داد/ تحریم‌های دشمن با هدف حذف پشتوانه مردمی و اعمال نفوذ مجدد بر ایران است

وی در ادامه با تاکید بر اینکه حرکت ماندگار و بزرگ رهبر کبیر انقلاب اسلامی ذلت دوران پهلوی را به انقلاب عزتمند اسلامی در ایران تغییر داد، یادآور شد: امروز به واسطه اقدام ماندگار امام (ره) و در ادامه رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ایران اسلامی در هر زمینه ای که از مشارکت و همراهی مردم خود بهره مند بوده است، در آن مسیر بالنده و موفق است و همین همراهی و در کنار هم بودن چشم دشمنان را کور و عصبانیت آنها را همواره به همراه داشته است.

هدف دشمن از اعمال تحریم های سنگین، نفوذ مجدد همانند دوران پهلوی در ایران است

حجت الاسلام آذرشیب با تاکید براینکه دشمن در طول بیش از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل از دست دادن منافع خود در ایران همواره در تلاش برای آسیب رساندن به نظام و انقلاب بوده است، تصریح کرد: امروز هر آنچه از تحریم و هرآنچه از فشارهای مختلف اقتصادی، فرهنگی و ... از طریق هزینه های گزاف دشمن بر علیه ملت و مردم ما روا داشته می شود، قطعا و یقینا به دلیل ترس دشمن از انقلاب اسلامی و در راستای حکمرانی مجدد بر این آب و خاک صورت می گیرد.

دشمن در تلاش برای نفوذ و دستیابی به اهداف خود است/ ایران با بی اعتمادی به غرب و آمریکا هیچگاه به سرونوشت همسایگان دچار نخواهد شد

وی در پایان با تاکید بر بیداری و هوشیاری کامل تر مردم و مسئولان در شرایط کنونی، بیان داشت: امروز دشمن برای ایجاد ناامیدی و برای تاثیر گذاری بر افکار مردم، معیشت و اقتصاد را نشانه گرفته است تا در این راه بتواند اهداف خود را پیدا کند و قطعا سرنوشت های همچون کشورهای همسایه، سوریه، عراق، افغانستان، یمن و .... را برای ایران رقم بزند، که یقینا در این راه به همت بصیرت و همراهی مردم ما باردیگر شکست و خوار ذلیل خواهد شد.

انتهای پیام/