به گزارش صبح توس؛ سرهنگ احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در یادواره شهدای روستای مورشک تربت حیدریه اظهار کرد: عامل فتح و آزادسازی خرمشهر کلام الهی امام خمینی(ره) در تسخیر ذهن ،قلب و دل جوانان بود.

وی تصریح کرد: سخت‌ترین چیز برای انسان جان دادن است ولی رزمندگان و شهدای ما از دادن جان خود استقبال می‌کنند و آن را فدای ایمان و اعتقاد و مملکت خود کردند.

ناصری موحد افزود: در هر انقلابی اگر کادر سازی نشده باشد، یعنی نیروی انقلابی برای مسیر مهدویت و تشکیل تمدن نوین اسلامی تربیت نکرده باشد آن انقلاب هیچ کاری نکرده است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه بیان داشت: امروز سرود سلام فرمانده دنیا را تکان داده است در کشورهای مختلف جهان به زبان های مختلف دارند این سرود را می‌خوانند و در مقابل بوق های تبلیغاتی دشمن به جنگ این سرود آمده اند‌.

ناصری موحد گفت: انقلاب ما از مرگ باکی ندارد و انقلاب عزت است و این را از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آموختیم که فرمود «ما ملت امام حسینیم» ما پای کار امام حسین علیه السلام ایستاده و کوتاه نمی آییم.

وی بیان داشت: امروز بیش از ۳هزار شبکه ماهواره ای در کشور ما قابلیت دریافت دارد و در دنیا ۱۹۳ خبرگزاری وجود دارد که ۴ خبرگزاری غول دنیا از کشورهای آمریکا ،فرانسه و انگلیس در حال تلاش هستند که قلب ما را تسخیر کنند تا ما ادامه راه شهدا را نرویم.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: علت دشمنی آمریکا با ایران اسلامی داشتن انرژی هسته ای و حتی بمب اتم نیست علت دشمنی آمریکا این است که جمهوری اسلامی ایران در مقابل آقایی و کدخدایی آمریکا ایستاده است.

انتهای پیام/