به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان که در محل مصلای مسجد جامع برگزار شد، اظهار داشت: در این شرایط که دولت تلاش می کند اصلاحات اقتصادی را انجام دهد و به دنبال این است که از قاچاق و هدر رفت منابع کشور جلوگیری کند باید صبر و حوصله بیشتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در داخل از کشور باید مردم با اصلاحات اقتصادی همراهی لازم را داشته باشند تا این امر به سرانجام برسد و سود حاصل از ارز 4200 تومانی به جیب مردم برسد، خاطرنشان کرد: برخی برای یکسال برنج در خانه خود ذخیره کردند و مواد غذایی زیادی را بیشتر از حد نیاز خود خریداری کردند که این می تواند باعث بروز مشکلات عدیده ای شود.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه کشور ما همه منابع لازم را دارند به شرط اینکه درست عمل شود و جلوی احتکار و قاچاق گرفته شود، تصریح کرد: اگر مردم به طور متوسط و روزانه خوراک و ارزاق خود را تهیه کنند هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان خلیل آباد در این چند هفته اخیر انصاف را رعایت کردند و به اندازه نیاز خود خرید داشتند، اذعان کرد: با توجه به نشست ها و جلسات متعددی که برگزار شد، وضعیت شهرستان خلیل آباد در ارزاق عمومی به گونه ای است که هیچ کمبود کالای اساسی ندارد و حتی از شهرهای اطراف برای خرید به خلیل آباد مهاجرت می کنند.

انتهای پیام/