به گزارش صبح توس؛ علی اکبر کی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در این شهرستان اظهار کرد: فتح خرمشهر فتح بابی برای مذاکرات سیاسی شد که نخستین استراتژی سیاسی برای مسوولین بود که نقطه قوت کشور بود که اقتدار خود را اعلام کردند.

وی تصریح کرد: عامل اصلی فتح خرمشهر این بود که رزمندگان سپاه اسلام آنچه را که می گفتند عمل می کردند و این بدان معناست که عزم اراده شان مبتنی بر ایمان و اعتقاد به تحقق وعده های الهی بود.

کی پور با بیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس به معنای واقعی کلمه دانشگاه جنگ بود، گفت: این دانشگاه فرماندهانی تربیت کرده که امروز در غرب آسیا عزم و اراده خود را بر فرماندهان دشمن منطقه ای و فرا منطقه ای ایران اسلامی تحمیل کردند.

فرماندار تربت حیدریه گفت: ملت ایران باید قدردان نعمت امنیت و اقتدار امروز خود باشند که مرهون ایثار و پایمردی شهدا و رزمندگانی است که از تمام هستی خود گذشتند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور بدست بیگانگان بیفتد.

امروز ایران اسلامی در سایه امنیت و اقتدار قرار دارد

سرهنگ بختیار کرمی نیا، فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی ارتش: امروز ایران اسلامی با حضور در صحنه مردم، اقتدار نیروهای مسلح و تبعیت از ولی فقیه جامعه اسلامی در سایه امنیت و آرامش قرار دارد.

وی گفت: بعنوان سرباز ولایت ادامه دهنده راه شهدا و ابثارگرانی هستیم که به برکت این عزیزان در سایه امنیت و آرامش زندگی می کنیم.

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح تربت حیدریه گرامیداشت آزادسازی خرمشهر صبح امروز در محل تیپ 177 شهید محمد جعفر نصر اصفهانی برگزار شد.

تیپ 177 پیاده شهید محمد جعفر نصر اصفهانی ارتش، گروه توپخانه، موشکی و پدافند هوایی 61 محرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه ناحیه بسیج و منطقه انتظامی، قوای مسلح مستقر در تربت حیدریه می باشند.

انتهای پیام/