ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ ضمن محکوم کردن ترور شهید صیاد خدایی، اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در بحث ترورهای کور سرمایه اجتماعی ملت ایران از ابتدای انقلاب تا به امروز هنوز دست از این اقدامات وقیحانه برنداشته اند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: مطمئناً با شهادت مدافعان وطن و مدافعان حرم، جوشش و حرکت شجاعانه مردم ایران اسلامی بیشتر از گذشته خواهد شد و این ترورهای کور هیچ گونه سستی در اراده ملت ایران به وجود نخواهد آورد.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه فتح خرمشهر بر اساس بیانات امام و رهبری یک فتح الفتوح بود، تصریح کرد: ملت ایران از یک رژیم ورشکسته سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پهلوی یک نظام دست خالی تحویل گرفته بودند و قطعاً خدا کمک کرد و سلحشوری و ایستادگی مردم باعث به وجود آمدن حماسه خرمشهر شد.

وی با تاکید بر اینکه با فتح خرمشهر آرزوی صدام مبنی بر پیروزی در جنگ به گور برده شد، اذعان کرد: فتح خرمشهر زمینه ساز اقتدار، عظمت، عزت ملت ایران تا به امروز شد و جایگاه هایی که کشور در عرصه های مختلف داخلی و خارجی رسیده مدیون خون شهدایی است که در عرصه های مختلف تقدیم نظام مقدس اسلامی ایران کرده است.

قاسم پور در ادامه عنوان کرد: امروز در یک جنگ بزرگ اقتصادی قرار داریم و آبادی هایی که حاصل خروجی جنگ اقتصادی و شرایط اقتصادی است بیش از پیش خواهد بود ولی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید یک جهاد کبیر و بزرگ در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی رخ دهد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال این است که به هر یک از بخش های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور ضربه بزند و نگذارد که اعتماد عمومی در این بخش ها ایجاد شود که قطعاً مردم هوشیار بودند، هستند و خواهند بود، تشریح کرد: مطمئناً منویات مقام معظم رهبری چراغ راه همه مردم و مسئولان برای پیروز شدن در این جنگ اقتصادی است.

انتهای پیام/