وحید مالکی، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال‌ شرق در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ درباره آزمون استخدامی بیمارستان غدیر صنعت نفت سرخس و زمان اعلام نتایج آن اظهار کرد: طبق قرارداد و تفاهم‌نامه‌ای که با دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشتیم، تمام اقدامات در حوزه طراحی سوالات، برگزاری آزمون، رسیدگی به اعتراضات نسبت به سوالات آزمون و همچنین اعلام نتایج توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام می‌شود.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال‌ شرق بیان کرد: طبق قراردادی که با دانشگاه علوم پزشکی مشهد داریم نتایج تا روز سه‌شنبه ۱۰ خردادماه از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند جهت اعتراض به سوالات به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد مراجعه کنند.

مالکی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که جذب افراد به صورت عادلانه انجام شود و آزمون نیز بر همین اساس مانند آزمون کنکور و با حساسیت بالا و با امنیت آزمونی برگزار شد.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال‌شرق درباره ادامه روند جذب افراد عنوان کرد: ادامه روند جذب افراد از قبیل مصاحبه، گزینش و طب کار با نظارت فرمانداری، دادستانی و نماینده مجلس انجام می‌شود.

وی درباره زمان به‌کارگیری پذیرفته‌شدگان بیان کرد: زمان به‌کارگیری پذیرفته‌شدگان منوط به صدور پروانه بهره‌برداری بیمارستان است که تلاش مجموعه ما این است که بیمارستان تا هفته دولت راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/