به گزارش صبح توس؛  سرهنگ محمدرضا داوودی کیا، جانشین فرمانده تیپ مستقل پیاده ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصراصفهانی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در تربت‌حیدریه صبح امروز در آئینی در آستانه سالروز حماسه سوم خرداد اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران تمام تحرکات منطقه ای و فرا منطقه ای دشمنان را رصد و بر اساس آن آموزش ها، تمرین ها و رزمایش های خود را برنامه ریزی می کند.

وی تصریح کرد: برقراری امنیت و دفاع از سرحدات جمهوری اسلامی ایران در اختیار نیروهای جان برکف ارتش جمهوری اسلامی است.
:
داوودی کیا بیان کرد: این بدان خاطر است که از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر سر عهد و پیمانی که با نظام اسلامی بسته‌ایم، همچنان پایبند هستیم و زره‌ای از آرمان‌های انقلاب اسلامی عدول نخواهیم کرد.  

وی در ادامه به حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر که به روز مقامت، ایثار و پیروزی مزین شده، اشاره کرد و گفت: حماسه‌ای که در سال 1361 نیروهای مسلح خلق کردند، در تاریخ دفاع مقدس به نماد پیوستگی، وحدت و ایثار نیروهای مسلح تبدیل شده‌است.

داوودی‌کیا افزود: در عملیات پیروزمندانه الی بیت‌المقدس در حالی بعد 578 روز خاک خود را از دست نیروهای متجاوز باز پس گرفتیم که نیروهای نظامی 34 روز در مقابل دشمن مقاومت کردند و امیر اسکندری حتی برای آنکه عقبه ارتش عراق نتواند از نیروهای خود در داخل خرمشهر حمایت کند، اقدام به تخریب پل خرمشهر کرد.

 به مناسبت هفته گرمیداشت هفته روابط عمومی، عقیدتی سیاسی تیپ مستقل پیاده ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمدجعفر نصراصفهانی ارتش امروز میزبان مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی تربت‌حیدریه بود.

امروز همچنین مدیران روابط عمومی در مسابقه تیراندازی با کلت شرکت کردند.

انتهای پیام/