به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمود رضایی تولایی، امام جمعه کوهسرخ، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: در عملیات بیت المقدس 5 هزار کیلومتر سرزمین ما با اعتماد به ظرفیت های داخلی و توکل به خدا آزاد شد که حضرت امام (ره) در این خصوص فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد.

وی با بیان اینکه خرمشهرها و عرصه های غیر از خرمشهرهای نظامی بلکه سخت تر پیش رو است، خاطرنشان کرد: مردم ایران تحمل شکست انقلاب و ضربه به آرمان های نظام و اسلام را ندارند چون پیرو رسول خدا (ص) هستند و یاران رسول خدا نیز خرمشهر ها را پشت سر می گذارند.

امام جمعه کوهسرخ با تاکید بر اینکه مردم به وظیفه خود در این 43 سال عمل کرده اند و مسئولان هم باید به وظایف خود عمل کنند، تصریح کرد: دولت باید با تمام قوا جلو دو پدیده گرانی های بی منطق و احتکار کالاها را در کشور با نظارت دقیق، ارزیابی میدانی و پیشگیری هوشمندانه بگیرد.

وی با اشاره به اینکه نظارت وظیفه دستگاه های نظارتی و مطالبه مردم است و این نظارت باید حلقه مفقوده را تکمیل کند، اذعان کرد: یارانه ای که به جیب قاچاقچیان می رفت امروز به جیب مردم می رود و بر اساس آمار به قاچاق کالاهای اساسی پایان داده است.

حجت الاسلام رضایی تولایی با بیان اینکه اصلاح نظام یارانه ای باید در چند دولت گذشته صورت می گرفت ولی دولت سیزدهم در یک اقدام شجاعانه آن را شروع کرد، افزود: نباید از نگاه به توان داخلی و ظرفیت های بومی غافل شویم.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید در حوزه سلامت کوهسرخ با جدیت بیشتری تلاش کنند تا مردم نجیب کوهسرخ از امکانات بهداشتی و درمانی بیشتری برخوردار باشند، عنوان کرد: بر اساس پیگیری هایی که انجام شد داروخانه کوهسرخ به بهره برداری می رسد.

امام جمعه کوهسرخ با اشاره به اینکه 17 روستای کوهسرخ آماده آسفالت است، تشریح کرد: آسفالتی که باید به معابر طرح هادی روستاها برسد ولی هنوز نرسیده و با پیگیری و تماس های مکرر باید این موضوع به سرانجام برسد؛ چرا باید کوهسرخ از نگاه برخی از مسئولان مخفی بماند.

وی با بیان اینکه مشکلات مردم کوهسرخ را در شهر و روستا آزار می دهد، تاکید کرد: امیدواریم مردم از تمام امکانات در روستاها بهره مند شوند و این مشکلات هم توسط مسئولان برطرف شود.

انتهای پیام/