به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام غلامرضا مقیسه امام جمعه سبزوار در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با اشاره به قانون هوشمند سازی یارانه ها اظهارداشت: اجرای این قانون سبب خواهد شد تا رانت و فساد از حوزه کالاهای عمومی و ارزاق اساسی کشور حذف شود.

وی با بیان اینکه ارز ترجیحی و اجرای آن نه تنها سبب کاهش تورم و رفاه عمومی نشد بلکه باعث افزایش رانت و فساد در بین دلالان و سود جویان شد تصریح کرد: ادامه این روند سبب خواهد شد بیشترین ارزاق کشور به سمت قاچاق راه پیدا کنند.

مقیسه با اشاره به اینکه طور یقین همراهی مردم بصیر و آگاه دولت را در مسیر این جراحی بزرگ اقتصاد و اصلاح ارز ۴۲۰۰ تومانی کمک می کند ادامه داد:این همراهی سبب خواهد شد  تا از این گردنه سخت که در آینده اثرات مطلوبی بر وضعیت اقتصادی جامعه دارد و به نفع اقتصاد کشور است عبور کنیم.

امام جمعه سبزوار با اشاره به اینکه در اجرای این طرح رسانه های دشمن در پی ایجاد نا امنی و دمیدن بر آتش رسانه ای هستند تاکید کرد: مردم در این موضوع هم مانند گذشته پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه نظارت در این طرح نباید موزد غفلت قرار گیرد تاکید کرد: با اجرای نظارت دقیق در اجرای طرح می توان نتایج بهتری گرفت.

انتهای پیام/