به گزارش صبح توس؛ جعفرطیار صابری پیش از ظهر امروز در بازديد سرزده از واحدهای نانوایی سطح شهر در خصوص چگونگی توزیع آرد وپخت نان اظهارداشت: هرگونه تخلف در خصوص توزیع آرد و پخت نان با کم‌تپرین مماشاتی مورد بررسی و به تخلفات رسیدگی خواهد شد. 
وی با بیان اینکه هیچگونه کمبودی در عرضه کالاهای اساسی از جمله آرد در شهرستان وجود ندارد تاکید کرد: تخلفات نانوایی های از جمله تعطیلی خود سرانه، پخت نیمه وقت و پاره وقت، کم فروشی، گرانفروشی و تخلف در وزن چانه نان و عرضه ی خارج از شبکه آرد سبب برهم خوردن نظم عمومی جامعه وایجاد نارضایتی خواهد شد که به شدت با آن برخورد خواهد شد.
صابری با اشاره به اینکه در طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها قیمت نان سنتی برای مصرف کننده افزایش نداشته  و آرد با نرخ ثابت بین نانوایی‌های سنتی با قیمت قبل توزیع می‌شود تصریح کرد: هیچگونه دلیلی برای افزایش قیمت در خصوص نان وجود ندارد.
وی از همشهریان سبزواری خواست شکایات و گزارش‌های خود را درخصوص کم‌فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و سایر تخلفات نانوایان را به بازرسان جهاد کشاورزی و همچنین  به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند. تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/