مرتضی پورعباس رئیس اداره صمت رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: در ادامه طرح مردمی سازی یارانه‌‌ها روزانه بازرسی از سایر اقلام کالایی خارج از این طرح در سایر نقاط شهرستان رشتخوار ادامه دارد .

وی با تاکید بر اینکه کار رصد و پایش اصناف در رشتخوار مستمرا ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: در همین راستا تاکنون با نظارت کارشناسان بازرسی این نهاد کار رصد، پایش و بازرسی انجام که در این بازرسی برای ۶ واحد متخلف پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید. 

رئیس اداره صمت به کلیه واحدهای صنفی متذکر شد: با هرگونه افزایش قیمت خودسرانه و غیر منطقی غیر از کالاهای مشمول طرح که قیمت آنها از ستاد تنظیم بازار کشور اعلام شده است و یارانه آنها به حساب مردم واریز گردیده است به شدت برخورد می‌شود و در صورت تکرار پلمپ و نصب پارچه اقدام خواهد شد.

وی در ادامه از کلیه شهروندان تقاضا کرد در صورت مشاهده تخلفات از جمله: گرانفروشی، عدم درج قیمت، صدور فاکتور، امتناع از عرضه کالا و یا احتکار، انبار های غیرمجاز وتعطیلی خودسرانه (نانوایی ها و مواد غذایی و لبنی) سریعاً گزارشات خود را به سامانه ستاد خبری ۱۲۴ اداره صمت و شماره ۱۱۶  اطلاعات نیروی انتظامی و شماره ۱۱۴ اطلاعات سپاه گزارش دهند.

انتهای پیام/