مجید معصومی مدیرعامل شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: همزمان با فرارسیدن شب های قدر ۱۰۰ سبد غذایی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در بین خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر روستای گوریاب بخش سنگان خواف توزیع شد.
معصومی اظهار داشت: هدف از توزیع سبد غذایی و کالا در بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر رفع مشکلات محرومان، حفظ عزت نفس آنان و تلاش برای رفاه خانوارها است.

دهیار روستای گوریاب بخش سنگان نیز خاطرنشان کرد: روستای گوریاب یک روستای بسیار محروم با جمعیتی حدود 385 نفر است که به برکت وجود شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان و با حمایت های مالی این شرکت بسیاری از مشکلات مردم روستا برطرف شده است.
خداپرست با تقدیر از اقدامات شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان، بیان داشت: روستای گوریاب از همه امکانات زندگی محروم بوده اما شرکت مذکور نه تنها دربخش های مالی بلکه در قسمت فرهنگی و بهداشتی نقش موثری داشتند که از جمله کمک به ساخت خانه بهداشت است که میتواند نقش مهمی در سلامتی خانواده ها و نسل آینده داشته باشد.
وی افزود: علاوه بر اینکه شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان بصورت فصلی سبد غذایی به روستای گوریاب اهدا میکند، در ماه مبارک رمضان نیز ۱۰۰ سبد غذایی در روستای گوریاب توزیع شد.