به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام جواد طاهری، امام جمعه کاشمر، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان که در محل سالن اجتماعات باغمزار برگزار شد، اظهار داشت: ضربه به ایران با هزار چاقو راهبردی است که صهیونیست ها برای خود انتخاب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه صهیونیستی ها که از تحریم مردم ایران نا امید شده، به روحانیت حمله کرده و مطمئنا تیر آنها به سنگ خواهد خورد، خاطرنشان کرد: روحانیت تمام وجود خود را وقف اسلام کرده است و صهیونیست‌ها از این موضوع ناراحت هستند، دشمن حتی خانواده را هم هدف قرار داده است.

امام جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه صهیونیستها از پیروزی یمن، از تقویت جبهه مقاومت، از ارتباطات جهانی ایران اسلامی ناراحت هستند، تصریح کرد: دشمن تصور کرده با کشتن طلاب می تواند حرکت اسلامی مردم بصیر ایران را متوقف کند اما اینطور نیست راهی که طلاب انتخاب کرده اند راهی است که در آن سختی، فقر و شهادت وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه برخی شهدای روحانیت ما در سخت ترین شرایط به شهادت رسیدند، سوختن در روغن داغ، اتو کشیدن روی صورت، کشیدن ناخن از جمله آن است، اذعان کرد: دشمنان اسلام می خواهند همین خشونت ها را به اسم اسلام بگذارند، در حالی که با بصیرت علمای اهل سنت و شیعه ما این حرکت محکوم شد، مردم و طلاب با شنیدن این خبر غبطه می خورند که در حاشیه تلاش کردند و با عنایت خداوند متعال به متن آورده شدند.

طاهری با بیان اینکه روحانیت مدافع این نظام، انقلاب و حکومت است تا بتوانند زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم کنند، عنوان کرد: استکبار جهانی خصوصاً اسرائيل به خاطر شکست‌های پی‌در پی به هر وسیله ای برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود دست می آویزد.

انتهای پیام/۴۰۰۱