به گزارش صبح توس از قوچان؛ حجت‌الاسلام علیرضا هراتی مطلق امام‌جمعه قوچان ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی-سیاسی جمعه در مصلای قبای این شهرستان اظهار کرد: بر اساس احادیث و روایات بهترین عبادت بعد از شناخت و معرفت به خدای متعال انتظار فرج است.

وی بابیان اینکه امروز جامعه اسلامی با مشکلات و گرفتاری‌های فراوانی روبرو بوده و گردن زدن 41 شیعه بی‌گناه در زندان رژیم کثیف آل سعود گوشه‌ای از این مشکلات جامعه شیعی به شمار می‌آید، گفت: نباید این‌گونه اتفاق‌ها موجب رعب و وحشت شود زیرا امام عصر(عج) ناظر همه مسائل هستند و همین امید ایجاد می‌کند که روزی با ظهور منجی تمام مسائل و مشکلات برطرف می‌شود.

امام‌جمعه قوچان تأکید کرد: متأسفانه عده‌ای در فضای مجازی بر طبل نامیدی کوبیده و می‌خواهند مردم را از انقلاب ناامید کنند اما نباید به آن‌ها توجهی کرد زیرا این نهضت و انقلاب متعلق به امام زمان(عج) است و بر مشکلات پیروز خواهیم شد.

هراتی مطلق با یادآوری این موضوع که زمانی این کشور در دست اجانب بود، گفت: انقلاب اسلامی این مردم را از دست اجانب رهایی بخشید اما امروز کسانی رژیم منحوس پهلوی را دنبال می‌کنند و سلطنت‌طلب هستند که این افراد خیرخواه مردم بوده و تنها می‌خواهند دوباره این مملکت به دست اجانب بیفتد.

وی بیان کرد: در روزهای پایانی سال مردم شادی‌های خود را با افراد محتاج تقسیم کنند و ستاد تنظیم بازار نیز در این برهه و وجود مشکلات، به مردم کمک کنند.

انتهای پیام/ 4007