به گزارش صبح توس؛ سردار هاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) صبح امروز در مراسم توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی در بین دانش‌آموزان و خانواده‌های کم برخوردار با حضور امیر شوشتری، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد با بیان اینکه بسیجیان همواره در کمک رسانی به نیازمندان جامعه پیشقدم هستند، گفت: مراحل متعدد رزمایش کمک مومنانه که  بصورت مستمر از بدو شیوع بیماری کرونا اجرایی شده است، امروز به یک نهضت یاری رسانی مردمی و منسجم تبدیل شده که بعنوان یکی از نمونه های درخشان نقش آفرینی بسیج در میدان است.

وی با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به اقشار محروم یکی از رسالت های مهم بسیج است، گفت: ظرفیتهای متعددی در اقشار تخصصی بسیج وجود دارد که می تواند در راستای گره‌گشایی از مشکالت بکارگیری شود و یکی از بهترین عرصه های درخشش این ظرفیت ها اردوهای جهادی و رزمایش های کمک مومنانه است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یکی دیگر از اقدامات موثر بسیج در مقابله با بیماری کرونا بوده است، گفت: این طرح با همکاری و تعامل سایر دستگاه ها از جمله دانشگاه علوم پزشکی اجرایی شد و نتایج بسیار خوبی در بر داشت.

وی خاطرنشان کرد: حضور فعال بسیجیان و اعضای گروه های جهادی در بیمارستان ها و همچنین در فرآیند واکسیناسیون و در کنار کادر بهداشت و درمان بار دیگر خاطرات ایثار و حماسه آفرینی رزمندگان اسالم در دوران دفاع مقدس را برای اذهان جامعه بازسازی و یادآوری کرد.

سردار غیاثی با بیان اینکه سپاه در خراسان رضوی با تمام ظرفیت از طرح ها و اقدامات عام‌المنفعه حمایت می‌کند، گفت: پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج نقش اصلی را در جمع آوری، سازماندهی و توزیع کمک های مومنانه و رساندن این کمک ها بدست اقشار نیازمند بر عهده دارند و اجرای این رزمایش بدون حضور فعال و خالصانه بسیجیان ممکن نبود.

انتهای پیام/