سردار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در گفت‌وگو با صبح توس، با تبریک فرارسیدن روز بسیج جامعه پزشکی به دست اندرکاران بهداشت و درمان کشور اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی یک قشر فعال و تأثیرگذار در حوزه بهداشت و درمان کشور است که نقش اساسی در فعالیت های جهادی و خدمات رسانی پزشکان به اقشار نیازمند و مناطق محروم کشور برعهده دارد.

وی ضمن تجلیل از ایثار پزشکان و پرستاران در مقابله با بیماری کرونا و خدمت رسانی به مردم افزود: پزشکان و پرستاران از زمان بروز بیماری کرونا در خط مقدم مقابله با این بیماری حضور داشته اند و با ایثار و شجاعت مثال زدنی به یاری بیماران شتافته اند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت گفت: کادر بهداشت و درمان کشور در عرصه مقابله با بیماری کرونا سربلند هستند و افتخار آفرینی آنان هرگز فراموش نخواهد شد.

وی با بیان اینکه روحیه بسیجی و مدیریت جهادی پزشکان را در مقابله با بیماری کرونا مشاهده کردیم افزود: حقیقتا بسیج جامعه پزشکی به خصوص در دوران بروز بیماری کرونا عملکرد درخشانی از خود نشان داده و حضور فعال و تأثیرگذار پزشکان و پرستاران بسیجی در فرایند خدمت رسانی به بیماران و واکسیناسیون یکی از صحنه های زرین تاریخ انقلاب اسلامی است.

سردار غیاثی با تأکید بر اهمیت ارائه خدمات تخصصی پزشکی به اقشار محروم ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی با برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم خدمات تخصصی پزشکی را به مردم ارائه کرده و این اردوهای جهادی باید بیش از پیش توسعه یابد.

فرمنده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به پیشرفت های چشم گیر علوم مرتبط با حوزه پزشکی در دوران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ترویج فرهنگ انقلابی و بسیجی در جامعه پزشکی و پرستاری کشور یکی از رسالت های مهم بسیج جامعه پزشکی است.

انتهای پیام/